• 22 maja 2024 11:25

Jeśli sport nie jest Ci obcy, to z pewnością wiesz, że każda dyscyplina rządzi się nieco odmiennymi prawami. Wymaga się odmiennych warunków oraz specjalnego wyposażenia, indywidualnego podejścia wobec aspektów treningu i regeneracji, skrojonej na miarę diety, a ostatecznie – właściwie dobranych ubrań, które umożliwią osiągnięcie wszystkich stawianych celów oraz ciągły rozwój sportowy. Jako marka SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko poszerzamy gamę produktów, ale również konsekwentnie rozwijamy ich portfolio – przygotowując dla Ciebie trwałe, funkcjonalne i niezawodne ubrania sportowe, precyzyjnie dopasowane do specyfiki różnorodnych dyscyplin. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla kobiet i mężczyzn – stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas treningów i zawodów, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Chcesz zobaczyć co dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!

#1 Sporty walki

Czy preferujesz intensywny kontakt z partnerami sparingowymi, czy też wolisz rywalizację wprost z konkretami na polu sportowej rywalizacji – niezależnie czy mówimy o zawodowcach czy amatorach?

Nasza podróż w świecie projektowania i wytwarzania odzieży zapoczątkowała właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Spędziliśmy setki, a niektórzy z nas nawet tysiące godzin na: matach, ringach i w klatkach. A wszystko to pozwoliło nam zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko precyzyjne przygotowanie ruchowe, wytrzymałość, siła i zdeterminowanie, ale także – profesjonalna odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Projektując odzież sportową marki SMMASH stawiamy nie tylko na nietuzinkowy styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Odzież SMMASH to także:

Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po setkach godzin intensywnych treningów – ubrania SMMASH nadal są w idealnej kondycji. Mają intensywny kolor, a ich powierzchnia jest wolna od przetarć czy dziur.

Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, gwarantując lekkość oraz nieograniczoną swobodę ruchu – pozbawione jakichkolwiek ograniczeń.

Komfort i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu antybakteryjnej technologii, która powstrzymuje nieprzyjemne zapachy i hamuje rozwój niebezpiecznych związków.

#2 Biegi z przeszkodami

Doświadczenia zdobyte podczas treningów sztuk walki znalazły swoje przełożenie również w innych dyscyplinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz trwałość, wykonują bardzo istotne role.

To dzięki nim stworzyliśmy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko wytrzymałe i wyjątkowo komfortowe, ale także – zapewniają pełną funkcjonalność, która pozwala radzić sobie praktycznie z każdym wyzwaniem nie skupiając się na czasie, miejscu, porze czy nawet warunkach pogodowych.

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Pamiętajmy, także o “zwykłych” biegaczach, którzy preferują klasyczne odcinki – bez dodatkowy utrudnień w formie przeszkód. Również dla nich zaprojektowaliśmy dedykowaną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, trwała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się perfekcyjne do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Ostatnia na liście, jednak również istotna, jest wszechstronna odzież sportowa, która może być Twoim towarzyszem przy innych aktywnościach sportowych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Skoncentruj się na treningu, a SMMASH zajmie się resztą. Zapoznaj się z naszą odzieżą dedykowaną konkretnym dyscyplinom i zacznij spełniać swoje sportowe ambicje już teraz!

Skip to content