Ogólnopolska Karta Seniora – informacje dla seniorów

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że przystąpi do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy. W wybranych miastach karty wydawane są na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów.

Ogólnopolska Karta Seniora
Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest każdej osobie, która ukończyła 60 rok życia. Formularz można samodzielnie pobrać z naszej strony, wypełnić i wysłać na adres al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków, dołączając do wysyłki zaadresowaną kopertę i znaczek pocztowy.

Karta ta umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia. Takich punktów jest już ponad 1700, a z każdym dniem ta liczba rośnie.

Współpracujemy również z ponad 120 Samorządami Przyjaznymi Seniorom, którzy pomagają dotrzeć z Ogólnopolską Kartą Seniora do osób 60+ w środowisku lokalnym.

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek oraz zachęcać swój samorząd do wydania z nami lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Mail: [email protected]

Tel. 12 429 37 28

Jak wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora?