• 15 kwietnia 2024 13:28

EKOsenior

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogranizowanym przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora konkursie Małopolskim – EKOsenior.

Zadanie konkursowe polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza (dla Seniorów indywidualnych lub dla organizacji seniorskiej) i opsaniu EKOinnowacyjnych i efektywnych metod dbania o środowisko. Prosimy o opis wszelkich prowadzonych działań w wyżej wymienionym zakresie realizowanych obecnie lub zakończonych w roku 2023.

UWAGA! W konkursie mogą wziąć udział tylko seniorzy i organizacje seniorskie z terenu Małopolski.

Wypełniony formularz należy odesłać na adres mailowy: gminaprzyjaznaseniorom@manko.pl

Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia!

Cele Konkursu „Małopolski Eko-Senior”:

  • Wyróżnienie i promocja seniorów i organizacji seniorskich z terenu województwa małopolskiego, podejmujących szeroko pojęte działania i projekty pro-ekologiczne na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko.  
  • Zwiększenie zainteresowania opinii publicznej, mediów, inwestorów działalnością  na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko.
  • Rozszerzenie i wzmocnienie działań polskich organizacji seniorskich z terenu województwa małopolskiego i seniorów, podejmowanych na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko.  

Nagrodą w konkursie jest zestaw niespodzianka składający się z ekologicznych produktów.

Skip to content