• 22 maja 2024 10:45

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Seniorów w Wędkarstwie – 13 maja 2023 r.

  • Home
  • I Ogólnopolskie Mistrzostwa Seniorów w Wędkarstwie – 13 maja 2023 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Ogólnopolskich Mistrzostwach Seniorów w Wędkarstwie. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie MANKO-Głos Seniora, inicjator programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora oraz Gospodarstwo Rybackie Bartłomiej Szczoczarz Dolina Będkowska, Osada Rybacka.

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Seniorów w Wędkarstwie odbędą się 13 maja w godzinach 9:00 – 21:00Gospodarstwie Rybackim Bartłomiej Szczoczarz Dolina Będkowska przy ul. Jurajska 12, 32-082 Kobylany. W wydarzeniu weźmie udział ponad 500 seniorów, z czego ponad 40-50 weźmie udział w Mistrzostwach. 

W programie przewidziano m.in. mistrzostwa, całodzienne bezpłatne wyżywienie, występy artystyczne, marszobieg z Głosem Seniora, oficjalne wręczenie nagród w mistrzostwach przy udziale VIP-ów, inauguracja przystąpienia Gospodarstwa Rybackiego Bartłomiej Szczoczarz Dolina Będkowska, Osada Rybacka do Ogólnopolskiej Karty Seniora, prelekcje na temat zdrowego odżywiania, ruchu fizycznego, hodowli i chowu ryb oraz szereg innych atrakcji.

Na wydarzenie obowiązują zapisy:

  • Udział w Mistrzostwach w Wędkarstwie – max 40-50 uczestników – zapisy pod mailem gps@manko.pl, tel. 12 644 59 22
  • Udział w wydarzeniu – max. 500 osób – zapisy pod mailem kartaseniora@manko.pl, tel. 12 644 59 22

Udział wydarzeniu jest dostępny tylko dla Gmin Przyjaznych Seniorom i posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Gospodarstwo Rybackie Dolina Będkowska składa się z trzech łowisk. To kompleks kilku historycznych zabudowań, pośród których natura stworzyła wspaniałe warunki niezbędne zarówno do wyhodowania jak i łowienia ryb. Gospodarstwo jest miejscem gdzie wędkarze przyjeżdżają nie tylko na ryby,  ale również po to, aby wypocząć na łonie natury.

Szczegółowy program znajduje się na poniższym plakacie. Zapraszamy do zapisów i wzięcia udziału w wydarzeniu!

Skip to content