• 25 stycznia 2022

Prenumerata

 

Magazyn Głos Seniora skierowany jest do osób 60+ zainteresowanych aktywnością społeczną. Poruszana jest w nim tematyka społeczna, ekonomiczna oraz zdrowotna osób starszych. Magazyn kompleksowo informuje o sprawach bezpośrednio dotyczących seniorów – zaprasza na wydarzenia, promuje ważne inicjatywy, zachęca do aktywności fizycznej oraz porusza ważne dla każdego tematy zdrowotne. Ponad to na łamach Głosu Seniora organizowane są konkursu: Stylowa Seniorka, Senior Działkowiec, Zwierzak lekiem na samotność i wiele innych. Zachęcamy do udziału w konkursach oraz współtworzenia razem z nami Głosu Seniora! Działaj razem z nami na rzecz wszystkich seniorów!

Jak zamówić prenumeratę:

Jeśli chcesz otrzymywać prenumeratę Głosu Seniora, wypełnij znajdujący się poniżej formularz.

Pamiętaj o podaniu adresu, na który ma zostać wysyłany magazyn. Dodatkowo prosimy o zaznaczenie, jaki rodzaj prenumeraty chcieliby Państwo otrzymywać (6 kolejnych numerów lub jeden wybrany egzemplarz z 2020 r.). Wypełnione zgłoszenie wraz z potwierdzeniem wpłaty prosimy przesłać pocztą tradycyjną na adres: al. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków lub na adres e-mail: kontakt@manko.pl. Zaznaczamy, że osoba zamawiająca prenumeratę ponosi jedynie koszty wysyłki magazynu.

Opłatę za prenumeratę prosimy przesłać na numer konta bankowego podany na druku. Do momentu braku wpłaty na konto wysyłka aktualnego numeru nie będzie  realizowana.
PROSIMY DOŁĄCZYĆ DO ZAMÓWIENIA POTWIERDZENIE WPŁATY!

Pobierz formularz prenumeraty

Skip to content