• 19 lipca 2024 14:10

Zapraszamy na inFestiwal organizowany przez Oddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

lis 29, 2022 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Zapraszamy na inFestiwal organizowany przez Oddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – PFRON Oddział Małopolski pod patronatem medialnym Głos Seniora.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2022 r. pod hasłem Informacja-Innowacja-Inkluzja. Skierowane jest do osób z niepełnosprawnościami oraz osób z ich otoczenia.

W ramach wydarzenia:

🔹 w dniu 5 grudnia, odbędzie się konferencja pn. Małopolska sieć współpracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami,

🔹 w dniu 6 grudnia będzie można zasięgnąć informacji i zapoznać się ze skierowaną do osób z niepełnosprawnościami ofertą instytucji takich jak ZUS czy WUP oraz poznać i przetestować

niektóre z innowacji społecznych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i zapisów. Tego dnia będzie można przetestować grę „Senior CUDER”. Autorem gry jest Tomasz Gubała i Fundacja ARCHEZJA. Gra pomaga uporządkować takie strefy życia jak: relacje z innymi, własne emocje, duchowość, rozum i fizyczność. Aby zagrać w grę w dniu 6 grudnia należy zarejestrować się pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…. Można również dokonać zbiorczej rejestracji grupy podając liczbę osób. Zachęcamy wszystkich Seniorów do wzięcia udziału w grze!

Ramowy Plan konferencji w dniu 5 grudnia:

10:00 – Powitanie oraz przedstawienie założeń programu CIDON

10:30 – Prezentacja działalności i oferty OWIT

11:00 – Innowacje społeczne ROPS

11:45 – Przerwa

12:00 – Panel dyskusyjny: Małopolska mapa wsparcia. Współpraca odpowiedzią na wyzwania.

13:00 – Lunch

13:30 – Konsultacje indywidualne OWIT, CIDON

Wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie przy ul. Lwowskiej 1.

Swój udział należy potwierdzić rejestrując się pod poniższymi linkami: