• 22 lutego 2024 13:16

II Myślenickie Senioralia w naszym partnerskim samorządzie należącym do programu Gmina Przyjazna Seniorom – Miasto i Gmina Myślenice

Wydarzenie odbywało się od 5 do 7 października. Zorganizowane było przez Centrum Usług Społecznych w Myślenicach i Gminę Myślenice. Objęte zostało patronatem honorowym Burmistrza Miasto i Gmina Myślenice – Pana Jarosław Szlachetka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Głos Seniora

Na stoisku Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora uczestnicy mogli zapoznać się miedzy innymi z naszym magazynem Głos Seniora oraz folderami kampanii Stop Manipulacji – nie daj się oszukać i Nieznani Bohaterowie Niebios

Wydarzenie było pełne rożnego rodzaju atrakcji takich jak np. przedstawienie „Żyjmy pełnią życia”, występy artystyczne, bezpłatne badania, wspólny spacer Nordic Walking, stoiska z rękodziełem, spotkanie z pielęgniarzem dotyczące zdrowego stylu życia czy wspólne muzykowanie.

Przedstawienie „Żyjmy pełnią życia” obfitowało w przygotowane wcześniej na zajęciach grupowych utwory literackie i zabawne piosenki. Nie zabrakło więc uśmiechu i interakcji z publicznością.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z II Myślenickich Senioraliów

Skip to content