• 20 maja 2024 04:44

Dołącz do Programu Gmina Przyjazna Seniorom!

Stowarzyszenie MANKO – wydawca Magazynu Ogólnopolski Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora oraz ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę! przedstawia najnowszy spot promocyjny Programu Gmina Przyjazna Seniorom, zaprasza samorządy do dołączenia do Programu Gmina Przyjazna Seniorom i zachęca do wsparcia lokalnych seniorów!

Najnowszy spot promocyjny Programu Gmina Przyjazna Seniorom:

Już 160 samorządów przyłączyło się do Programu Gmina Przyjazna Seniorom i wydało Ogólnopolską Kartę Seniora w swojej gminie. Dzięki temu już 400 tysięcy seniorów może korzystać ze zniżek w 2500 punktach w całej Polsce.

Każdy samorząd może dołączyć do Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora. Celem Programu jest aktywizacja seniorów oraz edukacja osób 60+ z zakresu ekonomii, bezpieczeństwa czy nowych mediów. Warunkiem przystąpienia do Programu Gmina Przyjazna Seniorom jest m.in. wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora z herbem danej miejscowości. Dzięki temu seniorzy mogą wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora na miejscu, oszczędzając przy tym czas oraz pieniądze związane z wysyłką formularza zgłoszeniowego do Krakowa. Jest to też sposób na aktywizację lokalnych przedsiębiorców i seniorów, którzy współtworzą Program poprzez pozyskiwanie nowych punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora oraz dystrybuowanie karty osobom niezrzeszonym.

Serdecznie zapraszamy samorządy z całej Polski do współpracy i dołączenia do Programu Gmina Przyjazna Seniorom!

Dbaj o jakość i komfort życia lokalnych seniorów i zostań Gminą Przyjazną Seniorom!

Więcej informacji na:
https://glosseniora.pl/gps/
https://www.facebook.com/GlosSeniora
https://www.facebook.com/gminaprzyjaznaseniorom
https://www.facebook.com/ogolnopolskakartaseniora

Skip to content