• 19 lipca 2024 13:40

SILVER oficyna wydawnicza – książki z dużym i wygodnym drukiem

SILVER oficyna wydawnicza została naszym Partnerem i przystąpiła do Programu Ogólnopolska Karta Seniora!

Już teraz wszyscy posiadacze Ogólnopolska Karta Seniora mogą skorzystać z 30% zniżki na zakup książek wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej SILVER oficyna wydawnicza – www.silverow.pl.

Aby otrzymać zniżkę, należy w trakcie składania zamówienia wpisać kod rabatowy “OKS” w odpowiednim polu na kod rabatowy.

SILVER oficyna wydawnicza proponuje książki obyczajowe dla dojrzałych i bardzo dojrzałych czytelniczek.

Ich głównymi bohaterkami są kobiety, które dają przykład, jak korzystać z życia i cieszyć się nim na każdym etapie. Autorki SILVERA należą do grona najlepszych polskich pisarek. W swoich historiach dzielą się doświadczeniem, inspirują do działania i sprawiają, że chce się sięgać po kolejne tomy tych życiowych opowieści.

Wszystkie publikacje SILVERA powstają z uwzględnieniem potrzeb dojrzałych czytelniczek – stosujemy w nich DUŻY, WYGODNY DRUK. Są objęte patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.


Przykłady książek oferowanych przez SILVER oficynę wydawniczą:

Nad małżeństwem Wisi i Tadeusza pojawiają się ciemne chmury. A raczej czerwona sukienka, rude włosy i zachwycające francuskie „r”. Czy można stracić głowę po siedemdziesiątce? Oczywiście! Zwłaszcza jeśli dotąd wiodło się przykładne życie, a w głowie kołacze się pytanie: „Jak nie teraz, to kiedy?”.

Wisia musi to przegadać z przyjaciółkami. Szkopuł w tym, że Lonia pomieszkuje we Włoszech, a Halina co rusz znika gdzieś z Romkiem. Na jej prośbę stawiają się niezawodnie i razem szukają rozwiązania. Trzeba powiedzieć, że dość twórczo!

Trzy przyjaciółki znów spacerują po lesie i rozmawiają. Znajdą też czas, żeby się przebadać i odświeżyć swój wygląd. Wiedzą, że najbardziej pociągający jest ktoś pewny siebie, szczęśliwy i promienny. Nawet własna żona.

Pełna ciepła i humoru kontynuacja powieści Bądź dobrej myśli – z bohaterkami tak prawdziwymi jak znajome z sąsiedztwa!

Bezpośredni link do sklepu internetowej: https://silverow.pl/sklep/lepsze-czasy/

Wisia, Halina i Lonia znają się jak to w małych miasteczkach: niby od lat, lecz bez głębszej zażyłości. Szczęśliwym trafem zapisują się do domu kultury na te same zajęcia z ceramiki. Od słowa do słowa, od jednego wspólnego spaceru do drugiego stają się sobie coraz bliższe i coraz bardziej nawzajem potrzebne.

Na pierwszy rzut oka dzieli je wszystko: mają różne sytuacje rodzinne, statusy społeczne, style życia… Co więcej, mają ugruntowane poglądy na siebie, świat czy sferę duchową. Gdyby ktoś próbował zmienić je na siłę, pewnie nic by nie wskórał, lecz jeśli za przykład innego podejścia do życia służy przyjaciółka (albo i dwie!), osoba, którą się lubi i szanuje, zmiana nadchodzi jak cicha woda − niezauważalnie, a skutecznie. I czasami wywraca wszystko do góry nogami!

Powieść utkana jak quilt: z nitek szarych i zielonych, srebrnych i złotych; z codzienności i świąt, radości i wzruszeń, dołków i górek. Nitkę czasem trzeba spruć, czasem jakiś fragment trzeba przeszyć od nowa, jeden materiał przykryć innym – w efekcie jednak otrzymujemy historię o życiu − jak makata pełną barw, kształtów i ekspresji.

Bezpośredni link do sklepu internetowej: https://silverow.pl/sklep/badz-dobrej-mysli/

Dorota nie potrafi cieszyć się przyjęciem urodzinowym. Świeczek na torcie jest stanowczo za dużo, kilka tygodni wcześniej straciła pracę i nie ma widoków na nową, synowa traktuje ją z dystansem i wyraźnie próbuje coś ukryć, a ukochany mąż zachowuje się tak, jakby wcale nie przeszedł udaru i nie musiał troszczyć się o swoje zdrowie. Jednak najgorzej postępuje syn Doroty. Na szczęście są Jagoda i Hanka, przyjaciółki, na które Dorota może liczyć zawsze i wszędzie. Jest też cieplarnia w najdalszym kącie ogrodu, a z nią zmiany, których nikt nie mógł przewidzieć. Warto było poczekać na to wszystko…

[od czytelniczki w wieku senioralnym]

“Długo czekałam na taką książkę – napisaną dla pań w moim wieku. Przecież my chcemy czytać o naszych problemach, bo to, co przydarza się dwudziesto- i trzydziestolatkom już przeżyłyśmy. Na Warto poczekać warto było czekać. Pochłonęłam historię Doroty i jej synowej po prostu w jedną noc. Prawdziwa książka dla SILVERÓW. Polecam.” / Lonia Śpiewak, Silverka i czytelniczka

Bezpośredni link do sklepu internetowej: https://silverow.pl/sklep/warto-poczekac/

Więcej informacji na:

Serdecznie zapraszamy do zakupów!