• 17 kwietnia 2024 05:29

Pasja daje radość życia…

Przedstawiamy historię, która może być drogowskazem dla innych Pań seniorek na realizacje swoich uśpionych marzeń, na które wcześniej nie miały czasu. Iwona Lalik-Kozień jest od dwóch miesięcy emerytką- seniorką (emerytowaną nauczycielką) i chciałaby zainteresować czytelników swoją niezwykłą pasją, która aktualnie nadaje radość, sens i blask jej życiu.

Jak nadać życiu sens na emeryturze? Czy musimy skazane być na szarość codziennego dnia, z teraz jeszcze z ciągłymi pandemicznymi ograniczeniami, czy tylko wnuki (które uwielbiam całą piątkę), czy stagnacja i powolne wycofywanie się w cień. Stanowczo mówię NIE! Teraz właśnie nadszedł czas na realizację Siebie i Swoich uśpionych marzeń, teraz właśnie nadszedł czas ” W pełni dla Siebie i tylko od nas zależy jak go wykorzystamy.

I tak też stało się ze mną.. zaczełam interesować się i praktykować Jogę Twarzy (tak tak to nie pomyłka) w duecie z automasażem. Zainteresowanie przerodziło sie w pasję i dzisiaj jestem już certyfikowana instruktorką metody naturalnego anti-agingu jogi twarzy i automasażu YOGATTRACTIVE, która od kilku lat podbija serca kobiet na całym świecie, a zajęcia które proponuję są unikalne w skali kraju i jedyne w Krakowie.

Joga Twarzy metodą Yogattractive to zestaw ćwiczeń i automasażu, dla mądrej i skutecznej pielęgnacji, która przynosi realne efekty, a niezwykłym narzędziem są nasze własne dłonie.
Kształciłam się pod okiem twórczyni i autorki metody Yogattractive w Polsce Olgi Szemley-Goudineau. Metoda Yogattractive powstała w oparciu o wielowiekowe tradycje pielęgnacyjne kobiet na pięciu kontynentach, własne podróże autorki potwierdzone badaniami naukowymi opracowanymi na Uniwersytecie Cambridge.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego z długoletnią praktyką i pasją co pozwoli mi wykorzystać ta wiedzę do kompleksowego nauczania, efektywnego podejścia do pielęgnacji z wykorzystaniem bogatego i intensywnego repertuaru ćwiczeń i automasażu.
Yogattractive metoda naturalnego anti-agingu jogi twarzy i szyi w duecie z automasażem to zarazem terapia twarzy, ciała i umysłu, a wskazania są zarówno medyczne jak i estetyczne.

Iwona Lalik-Kozień – seniorka, certyfikowana instruktorką metody naturalnego anti-agingu jogi twarzy i automasażu YOGATTRACTIVE
Skip to content