• 13 kwietnia 2024 02:21

Moc wydarzeń w Łodzi na początek 2020 roku

Fundacja DOZ Dbam o zdrowie organizuje szereg ciekawych wydarzeń w pierwszym kwartale 2020 roku. Zapoczątkowany przed trzema laty bezpłatny cykl konferencji, koncertów oraz spotkań to zbiór atrakcji kierowanych do seniorów. Wszystkie wydarzenia odbędą się w budynkach Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 51.

Spotkania konferencyjne w ramach cyklu będą poświęcone tematyce zdrowotnej. Zagadnienia medyczne, które będą poruszane w trakcie wykładów to m.in.: nadreaktywność pęcherza moczowego, leczenie chorób stóp oraz profilaktyka chorób narządu wzroku.

Edukacja to nie wszystko, dlatego Fundacja DOZ Dbam o zdrowie zadbała również o zapewnienie rozrywki seniorom. Do końca kwietnia odbędą się cztery koncerty, a jeden z nich zaplanowany jest na dzień jutrzejszy. O godzinie 17:00 w Patio, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wystąpią Anna Jeremus-Lewandowska oraz Jej goście. Kolejne koncerty zapowiadają się równie interesująco, ponieważ osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły posłuchać na żywo m.in.: finalistę oraz półfinalistę polskiej edycji programu The Voice Senior.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na nadchodzące wydarzenia oraz zachęcamy do przyjścia z wnukami na koncerty!

Skip to content