• 19 kwietnia 2024 11:38

Warsztaty Stylu Głosu Seniora już w sobotę!

sie 23, 2019

Potrzebujesz porady stylizacyjnej? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat obecnych trendów? A może jesteś pasjonatem mody?

Zapraszamy na VI Ogólnopolska Paradę Seniorów, która odbędzie się 24 sierpnia 2019 r. w Warszawie. Podczas Parady na stoisku Stylowych Seniorów Głosu Seniora od profesjonalistek – seniorki modelki 60+ Hanny Piekarskiej oraz projektantki Agnieszki Wyrwał (Agi Pou), uzyskasz wszelkie wskazówki oraz informacje dotyczące aktualnych trendów w modzie 60+. Stoisko oferuje ponadto warsztat nauki poruszania się po scenie oraz pozowania do zdjęć. Chętni seniorzy dzień warsztatów mogą zakończyć występem na wybiegu w roli modela!

Na stoisku Głosu Seniora znajdzie się również najnowsze wydanie Ogólnopolskiego Magazynu Głos Seniora oraz materiały dotyczące kampanii Stop manipulacji – Nie kupuj na prezentacji! Kolejną atrakcją będzie spotkanie z Babciami W Locie, podczas którego zaprezentują one swoją twórczość.

Wydarzenie zaczynie się o godzinie 12 na Rondzie de Gaulle’a, a następnie zabawa przeniesie się na teren Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego.

W trakcie pikniku będzie można ponadto wziąć udział w warsztatach ruchowych, plastycznych czy artystycznych, zrobić podstawowe badania i skonsultować się ze specjalistami w kwestiach zdrowotnych i żywieniowych. Nie zabraknie także atrakcji muzycznych w postaci koncertu legendy polskiej muzyki – Krzysztofa Krawczyka oraz dancingu międzypokoleniowego pod wodzą DJ Wiki.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, WSTĘP WOLNY!

Skip to content