• 27 lutego 2024 17:52

5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win w Rybniku – ZAPISY do 8.05

5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win w Rybniku

18 maja w Rybniku odbędzie się 5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win, skierowana dla osób po 55 roku życia. Wszyscy chętni mogą się zgłaszać do 8 maja!

Już po raz piąty Fundacja PGE Energia Ciepła zaprasza Seniorów do rywalizacji sportowej. Organizowana od 2015 roku Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win, skierowana jest dla osób po 55 roku życia i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Olimpiada to nie tylko zmagania sportowe, integracja, zaangażowanie osób starszych, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Tradycyjnie nie ma dla uczestników górnej granicy wieku, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoich sił w takich dyscyplinach, jak: nordic walking, lekkoatletyka, tenis stołowy, szachy czy pływanie.

Nordic walking
Fot. Janusz Rzymanek
Lekkoatletyka
Fot. Janusz Rzymanek
Tenis stołowy
Fot. Janusz Rzymanek
Szachy
Fot. Janusz Rzymanek

W zeszłorocznej edycji udział wzięło 220 seniorów z Rybnika, Gliwic, Tarnowskich Gór, Pszczyny, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Cieszyna.

Zgłoszenia przyjmowane są przez liderów drużyn lub bezpośrednio u organizatora do 8 maja.

Fot. Janusz Rzymanek

Więcej informacji, regulamin, kartę zgłoszenia oraz relacje z poprzednich edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej Seniorów – You Win można znaleźć TUTAJ

Skip to content