1300 firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora

To już 1300 firma dla seniorów!

 

Na naszej wciąż powiększającej się liście partnerów którzy honorują Ogólnopolską Kartę Seniora, znalazła się Kawiarnia DeKaffe  z Żywca. I to właśnie jej przypadł kolejny numer 1300. Przystąpienie do programu to korzyści dla wszystkich.

 

 

Kawiarnia DeKaffe to miejsce z dogodnym wejściem od strony parku z widokiem na stary zamek oraz pałac rodzinny Habsburgów. Wiekowe wnętrza stajni zamkowych zostały zaaranżowane w stylu kawiarni wiedeńskich, z autentycznymi meblami z okresu art-deco i secesji. W tle delikatnie sączy się muzyka jazzowa oraz walce wiedeńskie.

 

 

Kucharze serwują wypieki własne, więc przekąski i desery są świeże i oryginalne. Można śmiało smakować przy filiżance kawy po wiedeńsku.

 

W kawiarni co wtorek o godz. 10.00 cyklicznie odbywają się spotkania resursy miejskiej, na których poruszane są tematy z zakresu historycznych aspektów miasta. Cykliczne koncertuje chór „Akord”, a w okresie świątecznym występują seniorzy. Spotkania historycznego Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej to również dowód na to, że to miejsce zasługuje na miano sprzyjającego międzypokoleniowej wymianie myśli.

 

Zapraszamy do Żywca!