• 17 kwietnia 2024 03:53

1300 firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora

lip 25, 2018

To już 1300 firma dla seniorów!

 

Na naszej wciąż powiększającej się liście partnerów którzy honorują Ogólnopolską Kartę Seniora, znalazła się Kawiarnia DeKaffe  z Żywca. I to właśnie jej przypadł kolejny numer 1300. Przystąpienie do programu to korzyści dla wszystkich.

 

 

Kawiarnia DeKaffe to miejsce z dogodnym wejściem od strony parku z widokiem na stary zamek oraz pałac rodzinny Habsburgów. Wiekowe wnętrza stajni zamkowych zostały zaaranżowane w stylu kawiarni wiedeńskich, z autentycznymi meblami z okresu art-deco i secesji. W tle delikatnie sączy się muzyka jazzowa oraz walce wiedeńskie.

 

 

Kucharze serwują wypieki własne, więc przekąski i desery są świeże i oryginalne. Można śmiało smakować przy filiżance kawy po wiedeńsku.

 

W kawiarni co wtorek o godz. 10.00 cyklicznie odbywają się spotkania resursy miejskiej, na których poruszane są tematy z zakresu historycznych aspektów miasta. Cykliczne koncertuje chór „Akord”, a w okresie świątecznym występują seniorzy. Spotkania historycznego Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej to również dowód na to, że to miejsce zasługuje na miano sprzyjającego międzypokoleniowej wymianie myśli.

 

Zapraszamy do Żywca!

Skip to content