• 24 maja 2024 08:28

GMINA ŻABNO GMINĄ PRZYJAZNĄ SENIOROM

kwi 10, 2024 #Senior, #seniorzy

5 kwietnia w Gminne Centrum Kultury w Żabnie odbyła się inauguracja programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora.

W trakcie trwania inauguracji Prezes Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora Łukasz Salwarowski uroczyście wręczył Marta Herduś Burmistrz Miasta i Gminy Żabno certyfikat potwierdzający, że Gmina Żabno oficjalnie została Gmina Przyjazna Seniorom

Podczas inauguracji odbyło się również uroczyste wręczenie Seniorom z Gmina Żabno pierwszych Ogólnopolska Karta Seniora.

Ogólnopolska Karta Seniora dedykowana jest dla mieszkańców Gmina Żabno w wieku 60+. Kartę można bezpłatnie wyrobić w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabnie. Ogólnopolska Karta Seniora upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, m.in. sanatoriach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji oraz kosmetycznych, sklepach wielobranżowych, instytucjach kultury.

Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m. in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej https://oks.glosseniora.pl/

Na terenie Gmina Żabno swoje partnerstwo w programie zgłosiły:

Szafa Ani Anna Niziołek,
Firma F.H.U. PIOMAR Piotr Lis,
Wrobud Centrum Dom i Ogród,
Max Elektro Żabno,
Małe Szczęście Galeria Żabno,
Firma ArtGlass,
Firma Misterium – Maciej Jewuła,
Firma ROJAX Monika Bańbor,
WOD-KAN” Jerzy Czernecki, Grzegorz Olszówka, Jarosław Białkowski.

Gratulujemy dołączenia do Programu i zachęcamy kolejne firmy z Gminy Pasłęk i nie tylko do honorowania Ogólnopolska Karta Seniora.

Lista wszystkich punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej https://oks.glosseniora.pl/

Spotkanie zakończyło się występami scenicznymi. Przed licznie zgromadzonymi Seniorami występowali:

Nikodem Liro,
Zespół Folklorystyczny Bobrowianie.

Więcej zdjęć z inauguracji znajduje się pod tym linkiem https://zabno.pl/inauguracja-karty-seniora-w-zabnie/

Skip to content