• 19 maja 2024 10:54

Najlepsze przed Tobą-O dojrzałej sztuce kochania

Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania -to poradnik seksuologiczny napisany z myślą o osobach 55+, które chcą zrozumieć swoje ciało oraz potrzeby i nie są gotowe, by rezygnować z tak ważnej części życia, jaką jest seks.

Książka została podzielona na trzy części:

1. Kobieca seksualność

2. Męska seksualność

3. Seks w parze.

Autorki to doświadczone edukatorki seksuologiczne – jako Srebrny Warkocz prowadzą warsztaty o seksie dla dojrzałych osób. W przystępny sposób prowadzą czytelnika przez tematy związane ze zmianami, jakie nieustannie w nas zachodzą. A przede wszystkim dzielą się swoimi wiedzą i doświadczeniem.

O swojej pracy mówią:

„Zachęcamy Was do celebrowania własnej seksualności. To ważne, by zawsze odnajdywać swoje źródła przyjemności i nie dać sobie wmówić, że na czułość czy pożądanie jest za późno”.

Książka daje konkretne rady i rozwiązania oraz pokazuje stan najnowszych badań. Odpowiada na potrzeby sygnalizowane w ankietach przez słuchaczy warsztatów autorek, zawiera ćwiczenia i subtelne ilustracje. Czytelnik, który po nią sięgnie, znajdzie nowoczesny, przejrzysty i lekki sposób podawania treści.

Iwona Krynicka − wydawczyni

Autorki podjęły temat, który jest ważny w polskiej rzeczywistości. Moje badania pokazują, że większość Polek i Polaków po pięćdziesiątym roku życia niewystarczająco docenia znaczenie i wartość zdrowia oraz życia seksualnego.Najwyższy czas oswoić czytelnika z tą ważną sferą naszego życia i wzmocnić go w zmianie podejścia do seksu.

prof. dr hab. n. hum. Zbigniew Izdebski – seksuolog 

W książce znajdziecie ukryty przekaz, że na seksualnie ciekawą starość człowiek pracuje całe życie, wsparty przez przekaz jawny, że cieszyć się nią można w każdym czasie, niezależnie od tego, czy i jak wykorzystało się etapy wcześniejsze. Bardzo polecam.

prof. dr hab. Maria Beisert – seksuolożka i adresatka w jednym

Nagroda za najlepszy PRODUKT podczas 11. edycji poznańskich targów VIVA Seniorzy

Ogromnie miło jest nam poinformować, że podczas tegorocznej edycji targów oficyna wydawnicza SILVER otrzymała dwie z trzech prestiżowych nagród. LAUR SENIORA został nam przyznany w kategorii ORGANIZACJA oraz PRODUKT – zaporadnik seksuologicznyNajlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania.W laudacji usłyszeliśmy, że docenione zostały innowacyjność, treści, które wnosimy w życieseniorów, oraz niepowtarzalność i wysoka jakość.

Skip to content