• 20 maja 2024 04:30

Dom Opieki „Prosto z Serca”

lut 22, 2023

Dom Opieki „Prosto z Serca” położony jest w spokojnym, urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku w dorzeczu Wisły i Dunajca, w miejscowości Kłyż, gmina Żabno, 20 km od centrum Tarnowa. Dom przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych i w podeszłym wieku. Naszym mieszkańcom zapewniamy całodobowa, kompleksową opiekę: lekarską, pielęgniarską, jak i zespołu terapeutyczno- rehabilitacyjnego, w skład którego wchodzą terapeuci zajęciowi, fizjoterapeuci oraz opiekunki. W zależności od stanu funkcjonalnego, upodobań i potrzeb Naszych podopiecznych wychodzimy im  naprzeciw z bogatą ofertą spędzania czasu wolnego: zajęcia plastyczne, zajęcia w ogrodzie, zajęcia ruchowe, muzykoterapia, biblioterapia, fizjoterapia. W budynku Naszego Domu znajduje się kaplica, w której raz w tygodniu odprawiane są Msze św. . Otoczenie Naszego Domu jest pozbawione barier architektonicznych co ułatwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym, tak zewnątrz jak i wewnątrz Domu, w którym dostępne są windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

W Domu Opieki „Prosto z Serca” mieszkańcy mogą korzystać z przestronnego tarasu, gdzie mogą odpoczywać, relaksować się, spotykać się przy kawie i ciastku.

W Naszym Domu mieszkańcy mogą rezydować w pokojach 1,2 i 3- osobowych z własną łazienką. Każdy pokój jest przytulnie urządzony oraz wyposażony w:  telewizor , internet, wi-fi, system przywoławczy. Podopieczni mają do dyspozycji gabinet fizjoterapii, przestronną jadalnię, pokój gościnny oraz salę do terapii zajęciowej.

Z Ogólnopolska Karta Seniora 10% zniżki na pobyty

Skip to content