• 27 lutego 2024 18:46

Centrum Medyczne MCC w Programie Ogólnopolska Karta Seniora

sty 30, 2023 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Miło nam poinformować, że Centrum Medyczne MCC- Medical Continence Centers w Warszawie przystąpiło do Programu Ogólnopolska Karta Seniora.

Seniorzy posiadający Ogólnopolską Kartę Seniora mogą skorzystać ze zniżki 10% na grupowe zajęcia fizjoterapeutyczne urologiczne i uroginekologiczne odbywające się w Centrum Medycznym MCC. Szczegółowe informacje o prowadzonych zajęciach

znajdują się na stronie: www.centrumkontynencji.pl w zakładce „Oferta”.

Centrum Medyczne MCC jest placówką integrującą specjalistów w obszarze leczenia zaburzeń kontynencji: urologów, ginekologów, proktologów, a także fizjoterapeutów rozwijających swoje umiejętności w zakresie: uroginekologii, urologii, ginekologii i/lub proktologii. Jest to o tyle ważne, że obecnie nietrzymanie moczu dotyka ponad 2 milionów osób w Polsce i jest schorzeniem znacznie obniżającym jakość życia.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia certyfikatu potwierdzającego przystąpienie Centrum Medycznego MCC do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Tel. do Centrum Medycznego MCC: 22 770 78 00

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić wszystkich na otwarty wykład “Nowoczesne metody leczenia nowotworu prostaty”, który odbędzie się 7 lutego 2023 r. o godz. 16:00 w budynku Centrum Medycznego MCC (Warszawa, ul. Chmielna 132/134). Wykład poprowadzi Dr hab. n. med. Bartosz Dybowski.

Szczegóły znajdują się w opublikowanym przez nas wpisie:

https://www.facebook.com/GlosSeniora/posts/pfbid05bnQufc2bPjQwcNY1QKhHaEL5ydfGCLrQkqvSAhDRuiSHqcmFB978o15BuYTpFXYl

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr 22 279 49 04 lub poprzez formularz dostępny pod linkiem:

https://docs.google.com/…/101lWVu2dDsRh8chT…/viewform…

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie i korzystania ze zniżki przygotowanej przez Centrum Medyczne MCC dla posiadaczy Ogólnopolska Karta Seniora!

Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę

Skip to content