• 28 lutego 2024 02:52

Już jutro zapraszamy na finał projektu Skarby Pokoleń

gru 8, 2022 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Skarby Pokoleń to projekt edukacyjny, realizowany przez Stowarzyszenie Nowe Przestrzenie, którego głównym celem jest zbliżenie do siebie młodych i starszych pokoleń naszego społeczeństwa.

W ramach projektu powstaje seria filmów edukacyjnych, w których osoby młodsze i starsze opowiadają o swoim podejściu do życia, swoich problemach i o tym, jak sobie z nimi radzą, a eksperci z rozmaitych dziedzin opowiadają, czego możemy się od tych osób nauczyć.

Jednocześnie ma miejsce także seria szkoleń, w ramach których specjaliści prowadzą warsztaty na tematy z zakresu psychologii, zdrowia i kariery, w trakcie których można nabyć nowe, cenne umiejętności. Tematy szkoleń pomyślano tak, aby były przydatne zarówno dla osób starszych, jak i młodszych.

Całość zakończy się już jutro, 9 grudnia finałem projektu, na który serdecznie zapraszamy! Wydarzenie odbędzie się w Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, budynek A Sala 120 I Piętro o godzinie 17:00.

W ramach finału będzie można wysłuchać dwóch prelekcji prowadzonych przez znamienitych naukowców i pracowników akademickich Uniwersytetu Jagiellońskiego, wziąć udział w panelu dyskusyjnym, a także spróbować pysznego poczęstunku.

Pierwsza z prelekcji dotyczyć będzie łańcuchu przeżycia, i zostanie oparta o wieloletnie doświadczenie Pana Doktora Tomasza Sanaka – Ratownika medycznego, specjalisty medycyny pola walki oraz Polskiego żołnierza na misji w Afganistanie.

Druga prelekcja dotyczyć będzie dezinformacji, sposobów jej unikania. Poprowadzi ją dr Jan Piasecki, bioetyk, kierownik projektu #Cyber_odporność. W panelu dyskusyjnym weźmie udział także prezes Stowarzyszenie MANKOGłos SenioraŁukasz Salwarowski.

Wstęp na szkolenia oraz wydarzenie kończące jest wolny, serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/31nn0jWmi

Skip to content