• 22 czerwca 2024 18:08

SZKOŁA PRZYJAZNA SENIOROM – zajęcia w Poskwitowie

gru 6, 2021 #SPS, #SZKOŁA

Działamy międzypokoleniowo! Trzecioklasiści Szkoły Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie (Szkoły w Poskwitowie) w ramach projektu Szkoła Przyjazna Seniorom realizowali podczas lekcji scenariusz „Od czego zależy aktywność osób starszych?”.

W czasie zajęć uczniowie rozmawiali o sposobach spędzania czasu wolnego przez swoich dziadków i swoje babcie, wyjaśnili czym jest starość i od czego może zależeć aktywność osób starszych, a na koniec w grupach wykonali dwa plakaty jeden dotyczący tego co seniorzy robią w dzisiejszych czasach, a drugi jak seniorzy będą spędzać czas wolny w przyszłości!


Poskwitów jest miejscowością w Gminie Iwanowice – Partnera Stowarzyszenia MANKO – Głos Seniora w Programie Gmina Przyjazna Seniorom!

Wszystkie szkoły zapraszamy do zostania partnerem kampanii Szkola Przyjazna Seniorom! Inspirujmy i wspierajmy się wzajemnie! 💪
Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę ❤
Organizator: Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora , Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego, Gmina Przyjazna Seniorom , Ogólnopolska Karta Seniora


Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.