• 25 lutego 2024 10:03

Jesteśmy mistrzami świata

lip 1, 2021
Sołectwo Skrzatusz, baner

Serdecznie zapraszamy na piknik sportowo-integracyjny Jesteśmy Mistrzami świata, który odbędzie się 3 lipca (sobota) o godzinie 16.00 na terenie przy jeziorze w Skrzatuszu pod patronatem medialnym Głos Seniora.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjazna Wieś, które działa społecznie na rzecz mieszkańców Sołectwa Skrzatusz, Gminy Szydłowo i Powiatu Pilskiego. Założona w 2020 roku Sekcja Sportowa Osób Niepełnosprawnych jak również Społeczna Straż Rybacka i Ochrony Środowiska i Akcja Pomocy Społecznej APS ALERT są markami rozpoznawalnymi nie tylko w Województwie Wielkopolskim, ale również w innych regionach Polski. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych tych młodych i seniorów, poprzez aktywizację i integrację skutkuje zdobyciem wielu sukcesów zarówno w Polsce, jak i na Świecie.


Będzie z nami członkini Stowarzyszenia, zawodniczka Sekcji Sportowej oraz od 2021 Mistrzyni Świata w biegu na 400 m w kategorii T-20 Justyna Franieczek. Siłą Stowarzyszenia są pracowici i zdeterminowani ludzie, którzy stanowią zespół pasjonatów oddanych lokalnej społeczności.

Cieszymy się że wszyscy wspólnie Jesteśmy Mistrzami Świata!

Skip to content