• 23 maja 2024 05:27

Leśny Dom Seniora w Piastowie przystąpił do Ogólnopolskiej Karty Seniora

Leśny Dom Seniora znajduje się w Piastowie koło Żnina w woj. kujawsko-pomorskim. Jest to miejsce, w którym seniorzy z całej Polski szybko wracają  do formy. To całodobowa placówka zapewniająca opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Łączy ona kompleksową opiekę z rehabilitacją, diagnostyką, wypoczynkiem. Utworzyła go grupa osób otwartych na innych ludzi. Dzięki temu ten ośrodek jest przyjaznym miejscem, w którym można dobrze odpocząć. Można tu odbyć również rehabilitację pocovidową i zregenerować się w otoczeniu pięknej pałuckiej przyrody. Na terenie LDS działa również „Leśne zacisze”. Jest to całkowicie bezpłatny Dzienny Dom Pobytu dla osób niesamodzielnych.

Widok budynku Leśnego Domu Seniora w Piastowie  i alejek przed ośrodkiem
Widok ogólny Leśnego Domu Seniora w Piastowie
most nad rzeką przy ośrodku wśród zieleni
Miejsce wypoczynku dla pensjonariuszy Leśnego Seniora w Piastowie
trzy osoby na wózkach siedzą przed ośrodkiem i trzymają Głos Seniora
Pensjonariusze Leśnego Domu Seniora z zainteresowaniem zapoznali się z najnowszym numerem Głosu Seniora

Stały pobyt w domu seniora jest okazją, aby poprawić jakość życia. Nasz dom opieki spełnia wszelkie potrzeby starszych osób. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Zapewniamy także prywatność, konieczną by odzyskać siły i czuć się komfortowo. Nasz Ośrodek to nowoczesna, całodobowa placówka zapewniająca opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Oferujemy nowy, lepszy standard wypoczynku i rehabilitacji w komfortowych warunkach. Proponujemy zarówno pobyty stałe jak i krótkoterminowe. Do Państwa dyspozycji są pokoje o wysokim standardzie z aneksami kuchennymi i balkonami. Nasze profesjonalne kadry i specjalistyczny, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny, uzupełniony o komfortowe SPA w otoczeniu pięknej przyrody, pozwolą odzyskać zdrowie i kondycję psychiczną – mówi z dumą właściciel Leśnego Domu Seniora, Krzysztof Pazdan.

Bożena Sałacińska wręcza w imieniu Głosu Seniora Krzysztofowi Pazdanowi
Bożena Sałacińska z Kazimierzowskiego UTW w Bydgoszczy wręcza w imieniu Głosu Seniora upominki właścicielowi Leśnego Domu Seniora, Krzysztofowi Pazdanowi
zdjęcie Leśnego Domu Seniora. widać las, zadaszone ławki alejki i most nad rzeką
Bajkowe otoczenie LDS

Leśny Dom Seniora jest ośrodkiem przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Jest pozbawiony barier architektonicznych w częściach wspólnych i w pokojach mieszkalnych. Obiekt wyposażony jest również w windę oraz system przyzywowy. Zapewniamy opiekę medyczną, profesjonalną rehabilitację i diagnostykę. Organizujemy również aktywności sprzyjające zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji zarówno ciała, jak i umysłu. Leśny Dom Seniora to coś więcej niż ośrodek wypoczynkowy. To miejsce przyjazne Seniorom. Każdy z naszych gości może liczyć na pełne zaangażowanie i zrozumienie naszej kadry – dodaje kierująca LDS-em Martyna Goclik.

Martyna Goclik w swoim gabinecie czyta Głos Seniora
Leśnym Domem Seniora w Piastowie kieruje Martyna Goclik
Wszyscy pensjonariusze Leśnego Domu Seniora siedzą przy recepcji i przeglądają najnowszy numer Głosu Seniora
Wszyscy pensjonariusze Leśnego Domu Seniora otrzymali najnowszy numer Głosu Seniora

Skip to content