• 18 lipca 2024 01:12

Nowy 52. numer magazynu Głos Seniora już dostępny!

paź 28, 2020 #Głos Seniora, #Senior, #seniorzy

Najnowszy numer Głos Seniora możecie już przeczytać w wersji on-line!

Twarzą specjalnego, patriotycznego 52. numeru magazynu jest prof. Wojciech Narębski – polski geolog specjalizujący się w geochemii i petrologii, kombantant wojenny, który czynnie uczestniczył w kampanii włoskiej w oddziale 2. Korpusu Polskich Sił Zbrojnych.

Na łamach magazynu prezentujemy interesujące artykuły i rozmowy m.in.: prace konkursowe w ramach naszego patriotycznego konkursu pt.: “Opowiedz nam swoją historię – Śladami Niepodległej”, relację z VII Ogólnopolskich Senioraliów w Krakowie, Marsz Głos Seniora, kampania Stop Manipulacji – nie daj się oszukać i Stop Korona-Oszustwom, projekt Głos Seniora Polaków za granicą, wywiad z Elżbietą Łaciną – Prezes DOZ Fundacja, projekt Małopolska Przyjazna Pszczołom, wywiad z drem n. med. Sławomirem Murawcem – specjacjalistą psychiatrą, psychoterapeutą i Redaktorem Naczelnym kwartalnika „Psychiatria”, a także nasze projekty Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora.

W numerze jak zwykle znajdziecie także rozstrzygnięcia naszych konkursów tj. Stylowi Seniorzy, Senior Działkowiec , Zwierzak Lekiem na Samotność i Miłość po 60-tce oraz Przekaż nam swój przepis.

Mogą Państwo przeczytać go on-line tutaj oraz tutaj.

Zapraszamy do lektury, współtworzenia pisma i dzielenia się nim z innymi!