• 17 kwietnia 2024 04:51

IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Już 19 czerwca odbędzie się IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego pod patronatem Głosu Seniora. Tym razem, ze względu na sytuacje epidemiologiczną, po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie.

Aby uniknąć wszystkich niedogodności, z którymi organizatorzy borykają się na co dzień, uczestnicząc licznych webinarach w internetowej formule, konferencja przeprowadzona zostanie z profesjonalnego studia, co zapewni bardzo dobra jakość transmisji i możliwość połączenia się z osobami prowadzącymi sesje i wykłady.

Ale oprócz warstwy technicznej najważniejsza jest przecież merytoryka. A o merytorykę zadbają eksperci zajmujący się na co dzień różnymi aspektami niewydolności serca.

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia.

Stąd konferencja stanowić będzie przegląd najnowszych zagadnień dotyczących diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego (przezskórnego i chirurgicznego), elektroterapii oraz postępowania w chorobach towarzyszących.

Dogodna lokalizacja internetowa Konferencji ułatwi Państwu udział w poszczególnych sesjach, które organizatorzy starali się dostosować do wielokierunkowych wymagań i naszych możliwości.

Dzięki pomocy w organizacji partnerów strategicznych udział w Konferencji dla Państwa jest bezpłatny.

Zachęcamy do rejestracji internetowej na stronie www.konferencja.niewydolnosc-serca.pl

Skip to content