• 19 maja 2024 22:09

Rehabilitacja Konstancin – Leonardi Medici Clinic

lis 19, 2019

Leonardi Medici Clinic w Szymanowie k. Konstancina-Jeziornej to ośrodek rehabilitacyjny świadczący usługi medyczne stacjonarne oraz ambulatoryjne. Idea terapii Leonardi opiera się na dbałości o pacjenta i jego powrocie do zdrowia.

Wartości, którymi kieruje się Leonardi to profesjonalna opieka medyczna skupiona na szerokiej specjalistycznej rehabilitacji pacjenta, którego efekty leczenia i zadowolenie są najwyższym priorytetem.

Program terapeutyczny Leonardi ukierunkowany jest na osiąganie najlepszych wyników leczenia. Zapewniamy Pacjentom komfortowy wypoczynek, specjalistyczną opiekę rehabilitacyjną, pełną diagnostykę i dedykowaną terapię, obszary do wypoczynku i rekreacji medycznej, specjalistów czuwających nad jakością.

Doświadczenie zainspirowało Leonardi do przekazania wszystkiego, co najlepsze Pacjentowi, który uzyskuje pełną medyczną rehabilitację połączoną z wysokimi standardami wypoczynku.

Siłą Leonardi Medici Clinic są specjaliści z dziedziny rehabilitacji
• lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy, masażyści, dietetycy, którzy oddani swojej pracy dążą do najważniejszego
• poprawy jakości i zdrowia pacjenta.

Leonardi poszukuje nowych technologicznych rozwiązań dla poprawy jakości zdrowia pacjentów, stawia na innowacyjne rozwiązania, co do metod leczenia, dysponuje nowoczesnym sprzętem, współpracując ze światowymi liderami branży sprzętu medycznego.

Metody leczenia stosowane w Leonardi oparte są na tradycyjnych skutecznych formach terapii w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Leonardi Medici Clinic to symbol wypoczynku medycznego dążącego do zadowolenia Pacjenta.

Ośrodek Leonardi to nowoczesna jednostka medyczna, korzystająca z wykwalifikowanej kadry medycznej z ośrodka rehabilitacji Kanstancina Jeziornej.

Uzdrowisko Konstancin Jeziorna to miejsce wyjątkowe, z kilkudziesięcioletnią tradycją kształcenia wyspecjalizowanej kadry medycznej z zakresu rehabilitacji. To ośrodek położony w otulinie lasów, z pełną infrastrukturą sanatoryjną, z tężniami i atrakcjami dla kuracjuszy. Okolica oferuje nieocenione możliwości aktywności fizycznej w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego a to wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy.

Skip to content