OST Gromada – Polska Marka z Tradycją.

OST GROMADA od ponad 82 lat prowadzi działalność hotelarską i turystyczną w kraju i zagranicą. Aktualnie firma posiada: 9 Hoteli zlokalizowanych w: Busku – Zdroju, Koszalinie, Łomży, Pile, Poznaniu, Radomiu, Toruniu, Warszawie, Zakopanem, 2 Ośrodki Wypoczynkowe zlokalizowane w Krynicy – Zdroju i Międzyzdrojach oraz 3 Biura Turystyczne (Giżycko, Tarnów, Nowy Sącz).

Hotele i OW GROMADA dzięki takim atutom jak doskonała lokalizacja, wyśmienita kuchnia oraz wykwalifikowana i profesjonalna obsługa – są idealnym miejscem do spędzenia czasu wolnego, zorganizowania konferencji lub spotkania biznesowego.

Wieloletnia tradycja oraz profesjonalny zespół doświadczonych pracowników gwarantują wysoki standard usług.

Hotel Gromada Busko – Zdrój ***

ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko – Zdrój +48 (41) 378 30 01 do 04  buskohotel@gromada.pl

Hotel Gromada w Busku – Zdroju znajduje się w części uzdrowiskowej kurortu, tuż przy zabytkowym Parku Zdrojowym z buską pijalnią wód. Z uwagi na położenie, Hotel jest idealnym miejscem dla kuracjuszy chcących skorzystać z zabiegów w zakładach przyrodoleczniczych, gdzie leczone są schorzenia narządów ruchu, chorób reumatycznych oraz chorób skóry.  Nieopodal Hotelu znajduje się kompleks sportowy ze stadionem, halą sportową oraz miejskim parkiem rekreacyjnym.

Hotel Gromada Arka ***/ Lux ****  Koszalin

ul. Zwycięstwa 20-24, 75-035 Koszalin +48 (94) 342 79 11,  koszalinhotel@gromada.pl

Hotel Gromada „ARKA”***/LUX **** jest usytuowany w centrum Koszalina. Blisko stąd do najważniejszych instytucji w mieście, wielu ciekawych miejsc, a także do dworca PKP i PKS.
Przebywając w Koszalinie warto wybrać się na wycieczkę do pobliskich, nadmorskich miejscowości oddalonych o zaledwie 12 km.
Hotel dysponuje bezpłatnymi miejscami postojowymi niestrzeżonymi przed i za hotelem oraz garażem strzeżonym oddalonym o 30 m od hotelu.

Hotel Gromada Łomża *** , ul. Rządowa 1 A, 18-400 Łomża +48 (86) 216 54 51,   lomzahotel@gromada.pl

Hotel  położony jest w centrum Łomży, na malowniczej skarpie rzeki Narew. Dzięki przebiegającej nieopodal drodze tranzytowej  jest idealną bazą do odpoczynku i regeneracji sił przed dalszą podróżą dla osób zmierzających na Mazury, Białoruś, kraje bałtyckie  lub w kierunku centralnej Polski i na Ukrainę.

Hotel Gromada Piła ***

Al. Piastów 15, 64-920 Piła +48 (67) 351 18 00 pilahotel@gromada.pl

Hotel położony jest w centrum miasta nad brzegiem malowniczej rzeki Gwdy, w odległości  1 km od dworca PKP i PKS.  Obiekt posiada bogate zaplecze konferencyjno- szkoleniowe. Zainteresowanym oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, organizowanych na urokliwej ziemi pilskiej, w tym między innymi: spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, relaks w parku linowym, paintball, rejsy statkiem wycieczkowym po rzece Noteć, przejazd kolejką wąskotorową oraz wiele wycieczek fakultatywnych.

Hotel Gromada Poznań ***

ul. Babimojska 7, 60-161 Poznań +48 (61) 882 41 00,  hotelpoznan@gromada.pl

Położony tuż obok stadionu Lecha Poznań Hotel  jest doskonałym miejscem dla Gości uczestniczących w wydarzeniach sportowych, jak również dla  biznesowych, którzy chcą odpocząć po całodziennej podróży. Z Hotelu można w łatwy sposób dostać się do Targów Poznańskich, a w zaledwie 15 min.  komunikacją miejską do stacji kolejowej i lotniska.

Hotel Gromada Radom ***

ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom +48 (48) 368 91 00 radomhotel.centrum@gromada.pl

Położony w centrum miasta Hotel  jest doskonałą propozycją dla podróżujących służbowo, chcących być blisko najważniejszych firm i instytucji. Zaledwie kilometr od Hotelu oddalony jest Dworzec PKS i PKP. Tuż obok Hotelu znajduje się Szpital Specjalistyczny im. Dr. Tytusa Chałubińskiego oraz Muzeum Sztuki Współczesnej. W sąsiedztwie Hotelu zlokalizowane jest jedno z największych w regionie centrów sportu – Miejski Stadion Lekkoatletyczny, gdzie odbywają się imprezy sportowe oraz wydarzenia kulturalne. Hotel, z uwagi na wielkość pokoi idealnie sprawdza się jako baza noclegowa dla sportowców.

Hotel Gromada Toruń **

ul. Żeglarska 10/14, 87-100 Toruń +48 (56) 622 60 60  torunhotel@gromada.pl

Hotel usytuowany na Starym Mieście to budynek zabytkowej średniowiecznej kamienicy, która w XIV wieku należała do Lucasa Watzenrode – dziadka Mikołaja Kopernika. Z Hotelu w zaledwie kilka minut można dostać się do najważniejszych atrakcji Torunia, w tym Muzeum Żywego Piernika, Zamku Krzyżackiego czy wpisanego na Listę Dziedzictwa UNESCO Rynku oraz miejsc kultu religijnego. W Hotelu znajduje się restauracja, Zajazd Staropolski z ciekawymi propozycjami kuchni polskiej. Część dań wpisana jest na Listę Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza.

Hotel Gromada Centrum Warszawa ***/****

Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa +48 (22) 582 99 00  warszawahotel.centrum@gromada.pl

Hotel Gromada Centrum położony jest w samym sercu Warszawy, w niedalekiej odległości od stacji metra, Dworca Centralnego i Dworca Śródmieście.  W zaledwie  kilka minut można dojść do Sejmu, Pałacu Kultury i Nauki, Parku Saskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Centrum Nauki Kopernik czy na Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Hotel jest idealnym miejscem na organizację szkoleń, konferencji, kongresów i eventów,  jak również dla podróżujących służbowo, a także  turystów chcących być blisko najciekawszych atrakcji Stolicy.

Hotel Gromada Zakopane **

ul. Zaruskiego 2, 34-500 Zakopane +48 (18) 201 50 11  zakopanehotel@gromada.pl

Położony  w samym sercu tętniących życiem „Krupówek”  Hotel,  jest doskonałym miejscem dla miłośników białego szaleństwa, wielbicieli górskich wypraw i turystów chcących w pełni poczuć klimat Zakopanego. Zaledwie kilkaset metrów dzieli Hotel od kolejki na Gubałówkę. Z Hotelu rozpościera się piękny widok na Giewont i Kasprowy Wierch. Jest to też idealna propozycja dla studentów, seniorów i grup zorganizowanych.

Ośrodek Wypoczynkowy Krynica – Zdrój

ul. Czarny Potok 39, 33-380 Krynica-Zdrój +48 (18) 471 29 49  krynica@gromada.pl

Położony tuż przy malowniczym Czarnym Potoku,  nieopodal Jaworzyny Krynickiej Ośrodek jest doskonałą ofertą dla miłośników narciarstwa, a w sezonie letnim – wielbicieli  górskich wędrówek lub wycieczek rowerowych. W niedalekiej odległości znajduje się centrum Krynicy z popularnym deptakiem i pijalnią wód, gdzie często organizowane są koncerty, festiwale i konferencje. To  idealny obiekt dla seniorów, studentów i grup zorganizowanych. Na infrastrukturę ośrodka składa się 5 górskich domków.

Ośrodek Wypoczynkowy Międzyzdroje

ul. Bohaterów Warszawy 1, 72-500 Międzyzdroje +48 (91) 328 07 79,  miedzyzdroje@gromada.pl

Położenie Ośrodka blisko publicznej plaży to idealne rozwiązanie dla całych rodzin, jak również organizatorów zielonych szkół, kolonii i obozów. Infrastrukturę Ośrodka „Pod Bukami” tworzą domki kempingowe oraz willa „Rybitwa” z 2 apartamentami. Na terenie Ośrodka „Pod Topolami” znajdują się pawilony turystyczne oraz domki apartamentowe całoroczne.