• 17 kwietnia 2024 04:05

VI Ogólnopolska Parada Seniorów już 24 sierpnia!

sie 19, 2019

24 sierpnia w samo południe rozpocznie się Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali” organizowana przez Fundację Zaczyn.

Głos Seniora zaprasza na VI Ogólnopolska Paradę Seniorów – Piknik Pokoleń organizowaną przez Fundację Zaczyn, która odbędzie się 24 sierpnia 2019 r. w Warszawie. Podczas Parady na stoisku Stylowych Seniorów Głosu Seniora od profesjonalistek – seniorki modelki 60+ Hanny Piekarskiej oraz projektantki Agnieszki Wyrwał (Agi Pou), uzyskasz wszelkie wskazówki oraz informacje dotyczące aktualnych trendów w modzie 60+. Stoisko oferuje ponadto warsztat nauki poruszania się po scenie oraz pozowania do zdjęć. Dzień zwieńczy pokaz mody Stylowych Seniorów.

Na stoisku Głosu Seniora znajdzie się również najnowsze wydanie Ogólnopolskiego Magazynu Głos Seniora oraz materiały dotyczące kampanii Stop manipulacji – Nie kupuj na prezentacji!

Kolejną atrakcją będzie spotkanie z Babciami w Locie z Dziadkiem, podczas którego zaprezentują one swoją twórczość.

Wydarzenie rozpocznie się paradą o godzinie 12 na Rondzie de Gaulle’a, która przejdzie na teren Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń. W trakcie pikniku będzie można ponadto wziąć udział w warsztatach ruchowych, plastycznych czy artystycznych, zrobić podstawowe badania i skonsultować się ze specjalistami w kwestiach zdrowotnych i żywieniowych. Nie zabraknie także atrakcji muzycznych w postaci koncertu legendy polskiej muzyki – Krzysztofa Krawczyka oraz dancingu międzypokoleniowego DJ Wiki.

Skip to content