• 20 maja 2024 05:28

Zaproszenie na spotkanie pacjentów kardiologicznych „Z sercem do pacjenta”

cze 19, 2019
Zaproszenie na spotkanie „Z sercem do pacjenta” dla pacjentów kardiologicznych w Łęczycy 25 czerwca

25 czerwca 2019 r. o godzinie 16:00 w sali Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych przy ulicy Kaliskiej 13 w Łęczycy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pacjentów ze Schorzeniami Serca i Naczyń EcoSerce pragnie serdecznie zaprosić na spotkanie warsztatowe, podczas którego omówimy wyzwania stojące przed pacjentami kardiologicznymi, jak również dzięki uprzejmości wybitnych ekspertów dowiemy się, jak na co dzień radzić sobie z chorobą i jak dbać o wysoką jakość życia.

Nasze Stowarzyszenie pragnie stworzyć Państwu możliwość spotkania w gronie osób stojących przed podobnymi problemami, co daje wyjątkową szansę do wymiany poglądów i opinii, jak również pozyskania niezbędnych informacji, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Jako pacjenci po zawałach i poważnych powikłaniach zdrowotnych doskonale wiemy jak to jest, kiedy po opuszczeniu szpitala trzeba sobie radzić
samemu, kiedy nie wiadomo jak o siebie zadbać i co zrobić w przypadku gorszego samopoczucia. Nasze spotkanie pozwoli pozyskać wiedzę, dzięki której życie z chorobą będzie łatwiejsze. Dzięki zaangażowaniu wybitnych ekspertów kardiologii macie Państwo niezwykłą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i omówienia kwestii, które być może na co dzień sprawiają Wam najwięcej trudności.

PROGRAM SPOTKANIA:

I. „Rola samorządu w zapewnieniu bezpieczeństwa i dostępu do wysokiej jakości usług medycznych. Wyzwania i perspektywy“
II. „Jak aktywnie brać udział w procesie leczenia i zdrowienia – perspektywa pacjenta kardiologicznego“
III. „Wykład edukacyjny: postępowanie w przypadku podejrzenia zawału. Rola profilaktyki“
IV. „Zawał… i co dalej? Możliwości leczenia chorób kardiologicznych w Polsce. Styl życia a proces powrotu do zdrowia“.
V. Czas na pytania. Dyskusja.

Spotkanie poprowadzą specjaliści kardiologii – dr Izabela Plesiewicz i dr Natalia Kuczborska oraz przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia EcoSerce.

*Podczas spotkania oferujemy bezpłatnie: ogromną dawkę przydatnej wiedzy, niezbędne materiały informacyjne pozwalające na lepsze zadbanie o własne zdrowie, gadżet pacjenta kardiologicznego, drobny poczęstunek. Spotkanie potrwa około dwóch godzin.

Zapraszamy serdecznie!

Organizatorzy

Skip to content