• 15 kwietnia 2024 14:26

Stop Manipulacji – Nie Kupuj na Prezentacji!

paź 15, 2018

Z pewnością słyszeli państwo o kampanii edukacyjnej Stop Manipulacji – Nie Kupuj na Prezentacji organizowanej przez Głos Seniora razem z Fundacją Aktywacji Seniorów Teraz z Poznania.

 

Już od paru miesięcy edukujemy seniorów w zakresie świadomych zakupów. Od teraz możecie śledzić jej przebieg na Facebooku i stronie internetowej. Zapraszamy do polubienia strony Stop Manipulacji – nie kupuj na prezentacji oraz odwiedzania witryny www.stopmanipulacjom.pl

 

Chcemy uświadamiać Seniorów, jakie prawa konsumenckie im przysługują, jak uniknąć niekorzystnych zakupów i co zrobić, jeśli dokonali zakupu, z którego chcą się wycofać. Temu służą nasze warsztaty, które organizujemy dla Seniorów w wielu miastach Polski, na których wyjaśniamy, jak uchronić się przed nieuczciwymi praktykami sprzedawców. Wzięło w nich udział już kilkaset osób, a ciągle planujemy nowe spotkania.

 

Jeżeli Ty lub osoby z Twojego otoczenia zostały oszukane i potrzebują pomocy lub chcesz się podzielić swoją historią, zapraszamy do kontaktu z redakcją Głosu Seniora. Opublikujemy ją, aby przestrzec innych.

 

Kampania realizowana jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Skip to content