Viva Seniorzy! na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! pod patronatem Głosu Seniora odbędzie się już 19-20 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego seniora. Bogaty program wydarzeń towarzyszących targom podnosi ich wartość praktyczną a liczba atrakcji,  gwarantuje, że każdy senior wróci z Międzynarodowych Targów Poznańskich z poczuciem mile spędzonego czasu.

 

Seniorów jest coraz więcej i ta liczba będzie tylko wzrastała. Codziennie dbają o dzieci, wnuki i mają mnóstwo spraw na głowie. Tym razem to my zrobimy coś dla nich! Podczas tych dwóch dni to właśnie seniorzy są w centrum uwagi.

 

Scena w Pawilonie 3 na Międzynawowych Targach Poznańskich zostanie zdominowana przez prawdziwe gwiazdy estrady.  W piątek o godzinie 15:00 wystąpi TERESA WERNER, natomiast w sobotę usłyszymy takie hity jak ,,Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał’’ i ,,Prześliczna wiolonczelistka’’ w wykonaniu zespołu SKALDOWIE. Oba te koncerty odbywają się w ramach wydarzenia i są w cenie biletu na targi, które można zakupić już od 10 zł na stronie www.vivaseniorzy.pl oraz w Empiku.

 

Organizatorzy VIVA Seniorzy! przygotowali również niezwykle ciekawy program warsztatów i wykładów. Na scenie taneczno-sportowej odbędą się zajęcia ruchowe, gimnastyka i pokazy w wykonaniu samych seniorów. Będzie okazja, by nauczyć się podstaw Tai-Chi lub spróbować swoich sił w fitness latino.

 

Program wykładów również zapowiada się interesująco. Będą poruszane tematy podróży online, czyli krótki przewodnik po narzędziach do planowania podróży przez Internet, trochę o zdrowiu, a nawet o Hortiterapii – nowoczesnej metodzie wspomagającej leczenie poprzez…ogród i rosnące w nim rośliny oraz zioła. Odbędą się również warsztaty o slowjoggingu który, jak się okazuje, jest idealną formą aktywności fizycznej dla seniorów. Poznański Caritas będzie również pomagał zwiedzającym w konfiguracji smartfona bądź tabletu czy zainstalowaniu przydatnych aplikacji ułatwiających codzienne czynności.

 

Z okazji odbywających się targów, również Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalną promocję dla uczestników VIVA Seniorzy! Wystarczy przyjechać do Poznania pociągiem tego właśnie przewoźnika i zdobyć pieczątkę na ich stoisku, która uprawnia
do DARMOWEGO przejazdu powrotnego.

 

Nieodłącznym elementem targów są oczywiście wystawcy, którzy przygotowali dla zwiedzających nie tylko bogatą ofertę, ale również wiele atrakcji, zajęć i bezpłatnych badań medycznych.  Przez oba dni będzie można odwiedzać stoiska firm z różnorodnych branży, które oferują produkty i usługi dla osób 50+. Podczas tegorocznej edycji VIVA Seniorzy! z pewnością nie zabraknie atrakcji.


 

Zachęcamy wszystkich seniorów, by w najbliższy weekend zrobili coś z myślą o sobie, zabrali ze sobą znajomych i spędzili czas w miłej i pełnej energii atmosferze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do zobaczenia!