• 17 kwietnia 2024 04:04

Warsztaty rodzinne w Cricotece: Laboratorium Sceny – moje/nasze

paź 12, 2018

Zapraszamy na warsztaty rodzinne w krakowskiej Cricotece pod patronatem Głosu Seniora.

 

21 października, godz. 11:30–12:30

Do kogo należy miasto? Czy możemy robić w nim co nam się tylko podoba? Co można narzucić mieszkańcom? Gdzie jest granica między tym co własne, a tym co wspólne. Na warsztatach spróbujemy stworzyć miejsce, które pozwoli połączyć potrzebę indywidualizmu z potrzebą ładu przestrzennego. Będziemy tworzyć osobiste makiety, które połączymy we wspólną instalację.

 

 

 

4 listopada, godz. 11:30–12:30

BAZA

Jakiej przestrzeni potrzebujemy, żeby czuć się komfortowo? W jaki sposób oswajamy przestrzeń? Jak wyglądałyby nasze domy, gdyby nie musiały nas chronić przez zimnem i deszczem? Każdy uczestnik warsztatów dostanie zestaw długich, bambusowych kijków, gumek recepturek i agrowłókniny, z których będzie mógł stworzyć własną „bazę”.

 

Prowadzenie:

Anna Komorowska – mama Franka i Antka, partnerka Michała Rokity. Od 10 lat prowadzą wspólnie pracownię k. — rodzinną firmę specjalizującą się w projektowaniu placów i ogrodów zabaw oraz edukacji architektonicznej dzieci.

 

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na stronie internetowej lub w kasie Cricoteki. Bilet w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.


Zapraszamy!

Skip to content