• 23 czerwca 2024 13:56

ZOSTAŃ MOBILNYM AMBASADOREM „GŁOSU SENIORA”

cze 10, 2024 #Senior, #seniorzy

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora od lat promuje edukację z zakresu bezpieczeństwa konsumenckiego, lekowego oraz drogowego w ramach kampanii „Bezpieczny Senior. Stop manipulacji – nie daj się oszukać!”. W obszarze bezpieczeństwa drogowego zorganizowaliśmy kampanię „Noś odblaski i żyj” oraz pokaz mody „Bezpiecznie, stylowo, odblaskowo”. Natomiast należy podkreślić, że musimy być uważni nie tylko jako piesi, ale przede wszystkim jako kierowcy. Aby propagować bezpieczną jazdę, zostań mobilnym ambasadorem „Głosu Seniora”. 

Najnowsza akcja „Głosu Seniora” ma na celu pokazać, że seniorzy dbają o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych. Seniorze, jeśli jeździsz bezpiecznie i chcesz promować Ogólnopolską Kartę Seniora, zgłoś się do nas! Dostaniesz magnesy i nasz magazyny dla bliskich i sąsiadów. Czekamy na Wasze zgłoszenia na adres ogs@manko.pl.

Co zrobić, aby dostać magnes?

Aby wziąć udział w akcji, należy przesłać zdjęcia: zza kierownicy i przy samochodzie, na których widoczny będzie senior. Prosimy o podanie adresu zamieszkania oraz numeru telefonu do wysyłki.