• 23 czerwca 2024 14:28

KONFERENCJA CENTRAL EUROPE GAMEDEV & E-CAREERS FESTIVAL W KATOWICACH

cze 5, 2024 #Senior, #seniorzy

Drodzy Seniorzy! Serdecznie zapraszamy wszystkich na konferencję „Central Europe Gamedev & E-Careers Festival”, która odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2024 roku w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Wydarzenie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora.

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji wybitnych ekspertów, wziąć udział w inspirujących warsztatach oraz nawiązać cenne kontakty z przedstawicielami sektora opieki nad seniorami.

W drugim dniu konferencji tj. 7 czerwca odbędą się 2 panele i 1 prelekcja z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora.

Pierwszym z nich będzie Panel “Dyskryminacja cyfrowa seniorów – jak jest naprawdę?”. Rozpocznie się on o godzinie 13:30 i potrwa do 14:30. W panelu wezmą udział:

  • Karolina Wawrzyniak – Government Engagement Manager, Mastercard Europe

Tematyką drugiego Panelu będzie “Czy senior może uzależnić się od nowych mediów?”. Rozpocznie się on o godzinie 15:30 i potrwa do 16:20. W panelu wezmą udział:

Oprócz udziału w Panelach Prezes Stowarzyszenie MANKOMiędzynarodowy Instytut Rozwoju SpołecznegoGłos Seniora Łukasz Salwarowski będzie miał także prelekcję pn. “Bezpieczny Senior w sieci”. Prelekcja rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 10:30.

W programie będzie także m.in.:

  • Cyberbezpieczeństwo
  • Czym jest silver gaming?
  • Zdrowy Mózg Seniora

Uwaga! Seniorzy z Gmina Przyjazna Seniorom mają darmowy wstęp na konferencję