• 23 czerwca 2024 12:33

GMINA TARNOWIEC GMINĄ PRZYJAZNĄ SENIOROM

maj 31, 2024 #Senior, #seniorzy
SONY DSC

27 maja w Gmina Tarnowiec odbyła się inauguracja programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora.

W trakcie trwania inauguracji ambasador Zdrowego Stylu Życia Głos Seniora Marek Pilch uroczyście wręczył Agata Augustyn – kandydatka na Wójta Gminy Tarnowiec certyfikat potwierdzający, że Gmina Tarnowiec została Gmina Przyjazna Seniorom.

Podczas inauguracji odbyło się również uroczyste wręczenie pierwszych Ogólnopolska Karta Seniora seniorom w Gmina Tarnowiec.

Inauguracja została uświetniona wspaniałym występem Tarnowcoki – Kapela Ludowa. Równolegle w drugiej sali odbyło się darmowe badanie słuchu przeprowadzone przez firmę Audiofon.

Ogólnopolska Karta Seniora przeznaczona jest dla mieszkańców Tarnowca w wieku 60+. Kartę można bezpłatnie wyrobić w Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m. in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej https://oks.glosseniora.pl/.

Na terenie gminy Tarnowiec swoje partnerstwo w programie zgłosiły:

Masarnia Wrocanka

Dom&Kwiaty Tarnowiec

FHU “Pit-Stop”

Dom Wiktor – https://www.booking.com/hotel/pl/noclegi-dobrucowa.pl.html

Gratulujemy dołączenia do programu i zachęcamy kolejne firmy z Gmina Tarnowiec i nie tylko do honorowania Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Lista wszystkich punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej https://oks.glosseniora.pl/.