• 27 lutego 2024 19:19

PSI SENIOR ADOPTOWANY PRZEZ…100-LATKĘ!

W Stanach Zjednoczonych jedenastoletni pies mieszaniec chihuahua Gnocchi trafił do placówki po ataku padaczki i od tego czasu nikt nie chciał go adoptować. Niedawno został adoptowany przez…100-latkę, Johannę Carrington. Amerykanka zmienia mu imię i teraz pies nazywa się…Gucci.

Pani Johanna to entuzjastyczna miłośniczka psów. Ostatnio była bardzo przygnębiona, gdyż pożegnała się ze swoim ostatnim czworonożnym przyjacielem Rockym. Wobec tego energiczna seniorka, zaraz po skończeniu 100 lat, postanowiła, że przygarnie nowego członka rodziny. Dzięki pomocy jej sąsiadki, która pracuje w schronisku dla seniorów Muttville w San Francisco, udało jej się znaleźć odpowiedniego kandydata dla siebie – 11-letniego mieszańca.

W opiece nad czworonogiem pomaga Johannie jej Pielęgniarz Eddie Martinez. Pielęgniarz codziennie zabiera na spacery Gucciego, a także pomaga w opiece nad nim.

Johanna jest przeszczęśliwa. W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu “Today” Seniorka podała swój przepis na długie życie – Miłość do zwierząt. Wnoszą tyle radości do naszego życia – powiedziała kobieta.

Seniorze – Ty też możesz być jak Pani Johanna! Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów do obserwowania naszej kampanii “Zwierzak Lekiem Na Samotność”. Cyklicznie na naszym facebooku publikujemy posty ze zwierzakami poszukującymi nowego domu. Nowego domu poszukują zarówno psy, jak i koty. Drodzy Seniorzy – bądźcie jak Pani Johanna i zaadoptujcie zwierzaka już dzisiaj!

Skip to content