• 23 czerwca 2024 13:24

Dom całodobowej opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych — najważniejsze informacje.

Na co dzień pomagasz osobie starszej (dziadkowi, babci lub rodzicom) w codziennych sprawach? Czy takie wsparcie jest odpowiednie? Szukasz profesjonalnej opieki, aby Twój najbliższy poczuł się bezpiecznie i komfortowo? Sprawdź ofertę Domu Opieki Care Home Chmiel. Profesjonalna opieka — to prawdziwy wyraz miłości.

Kogo przyjmujemy do domu spokojnej starości?

W domu opieki zakwaterować się mogą wszyscy ludzie, którzy wymagają stałej opieki ze względu na posiadane choroby, niepełnosprawność lub kłopoty związane z podstawowymi czynnościami.

Najważniejszym założeniem Naszego Domu spokojnej starości jest budowanie miejsca pełnego rodzinnej atmosfery, w którym mieszkańcy, odwiedzający i pracownicy mogą spodziewać się wzajemnego szacunku, zainteresowania i bezpieczeństwa. Zmiana miejsca zamieszkania to często bardzo emocjonalne doświadczenie dla seniora, więc ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Na jaki dom opieki się zdecydować?

Aby wybrać doskonałe miejsce do mieszkania dla seniora, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii. Istotny jest opanowany, doświadczony i wykwalifikowany personel oraz wyposażenie domu, które umożliwia komfort i najlepsze bezpieczeństwo.

Dom Opieki Care Home Chmiel zlokalizowany jest w miejscowości Chmiel Pierwszy (gmina Jabłonna). To piękna i spokojna okolica. Tylko 100 m od ośrodka jest kościół i sklep spożywczy. Dom opieki otaczają parki i lasy. Sąsiedztwo Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego to doskonały pomysł na letni spacer.

Udogodnienia dla naszych Podopiecznych

Dom Opieki Care Home Chmiel wybudowany został specjalnie dla osób starszych i przewlekle chorych, co za tym idzie, jest to nowy, niewielki budynek bez schodów. W środku znajdują się 1- i 2-osobowe pokoje z osobnymi łazienkami wyposażonymi w potrzebne pomoce dla osób starszych oraz przewlekle chorych. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w automatyczne systemy przyzywowe. Pomieszczenia są umeblowane, ale istnieje opcja stworzenia własnego rozmieszczenia mebli, dostarczenie własnych mebli, a nawet pomalowania ścian.
W centralnej części Domu znajduje się miejsce do wspólnych spotkań z innymi pensjonariuszami czy też odwiedzającymi. Znajdujący się tam kominek, panoramiczny telewizor, komfortowe sofy i fotele jeszcze bardziej umilą rodzinne chwile. To doskonałe miejsce na długie pogawędki w czasie trwających wizyt.

Na zewnątrz domu znajdują się urządzenia do treningów na podwórku, a także bezpieczny i kolorowy plac zabaw, który na pewno stanie się obiektem zainteresowania odwiedzających wnuków.

Dom Opieki Care Home Chmiel to miejsce, w którym każdy mieszkaniec otrzyma profesjonalną opiekę

Każdej osobie, która zagości w naszym Domu, gwarantujemy profesjonalną stałą opiekę i doraźną pomoc lekarską na NFZ. Oczywiście wspieramy także w czynnościach życia codziennego. Każdego dnia oferujemy po 5 posiłków kuchni regionalnej, które są zarazem pełnowartościowe i prawidłowo dopasowane do zaleceń specjalistów. Zajmujemy się również sprzątaniem wszystkich pomieszczeń. Z nami każdy dzień jest wypełniony ciekawymi zadaniami — organizujemy zajęcia psychoruchowe. Na specjalne życzenie Podopiecznego możemy również zająć się zakupem odzieży, lekarstw czy też zamówić usługę fryzjerską, kosmetyczną lub dodatkowe rehabilitacje.

Oddaj ukochaną osobę w najlepsze ręce wykwalifikowanych specjalistów

W naszym Domu spokojnej starości zatrudniamy wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunów, a także współpracujemy z rehabilitantem, logopedą, psychologiem oraz lekarzem. Wszyscy pracownicy naszego Domu są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Uwielbiają to, co robią oraz mają za sobą lata doświadczeń w zajmowaniu się osobami starszymi.

Dom całodobowej opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych to miła atmosfera, nowoczesne i komfortowe warunki oraz całodobowa opieka. Zatroszcz się o bliską Ci osobę. Z naszą pomocą zapewnisz jej wygodę i bezpieczeństwo, a także stały kontakt z innymi ludźmi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Sprawdź naszą stronę internetową Domu Opieki Care Home Chmiel: https://www.domopiekichmiel.pl/ i dowiedz się więcej.

W domu spokojnej starości przebywają osoby, które potrzebują domu opieki w Nałęczowie, Lublinie, Piaskach, Świdniku lub domu spokojnej starości w Jabłonnej.