• 17 kwietnia 2024 05:12

ŁATWIEJSZE PODRÓŻOWANIE-OLD MEN TRIP

W siedzibie VASCO Electronics w Krakowie, al. 29 Listopada 20, podróżnicy Panowie Marek Tyniec oraz Edward Wojciechowski – opowiadali o zaletach swojej podroży, po to, by każdy bez względu na wiek, mógł realizować swoje marzenia.

Bez obaw wyruszyli w daleką podróż przez liczne kraje, gdyż  mimo słabej znajomości języków obcych, mogli te brakiuzupełniać na bieżąco wspomagając się elektronicznym translatorem.

W pokonaniu barier językowych pomogła Firma VASCO.Dzięki urządzeniu wielkości telefonu komórkowego przejechali kawał świata , poznając walory każdego z nich, nawiązując kontakty z lokalnymi społecznościami.Gratulujemy odwagi, wielkiej determinacji, szczęścia oraz kapitalnego zdrowia. Podczas spotkania, podzielili się z uczestnikami tego spotkania swoimi opowieściami o tradycjach danego regionu, o napotkanych ludziach, o niezwykłości osób, którzy częstowali ich pachnącym chlebem….

Spotkanie odbyło się na zaproszenie p. Krzysztofa Ślusarza z „Kawałek Świata Media”,który zaprosił do udziału w tym wydarzeniu p. Prezesa Stowarzyszenia MANKO Głos Seniora , a Jego w imieniu uczestnikami byli p. Grażyna Tworek oraz p. Marcin Sołtys.

Skip to content