• 18 lipca 2024 00:18

Krótka historia o spełnianiu marzeń

sie 2, 2023 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Dzięki wsparciu marki Primabiotic na lot balonem dziadka Stefana zaprosilła Fundacja Bajka o Babci i Dziadku w piękny niedzielny poranek 23 lipca.

Tutaj warto dodać, że firma Primabiotic dołączyła właśnie do naszego programu Ogólnopolska Karta Seniora! Sklep oferuje 10% zniżki na zakupy w www.primabiotic.pl z kodem GLOSSENIORA.

W kwestii marzenia Pana Stefana Majewskiego – mimo ogromnych chęci, nasz Ambasador nie był w stanie go spełnić.

Czasami marzymy o czymś tak bardzo, tak bardzo tego pragniemy, że nie zwracamy uwagi na ewentualne konsekwencje. W tym wypadku lęk przed nowym, nieznanym był większy niż możliwość spełnienia marzenia.

Czy to źle?- uważamy że nie. Dopiero będąc w danej sytuacji, tak naprawdę jesteśmy w stanie dowiedzieć się gdzie znajdują się nasze granice.

Partnerem akcji jest Głos Seniora.

Marka Primabiotic powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i urodę w naturalny sposób.

Wyróżnikiem oferowanych produktów są proste składy i formuły bez agresywnej chemii czy ulepszaczy.

W ofercie Primabiotic znajdziecie najwyższej jakości hydrolizowany kolagen dla pięknego wyglądu i lepszego samopoczucia, Esencję Probiotyczną pełną dobrych i potrzebnych organizmowi bakterii, łagodne, chroniące mikrobiom kosmetyki czy niezbędne witaminy w kroplach lub kapsułkach.

Każde zamówienie przygotowywane jest bez użycia plastiku. Sklep Primabiotic zrezygnował z używania popularnych folii czy tradycyjnych taśm klejących.