• 20 maja 2024 05:26

Gmina Jasienica przyjazna Seniorom

Inauguracja programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora w Gmina Jasienica

W dniu 16 lipca 2023 r. podczas XXVII Lata w Jasienicy na terenie Amfiteatru „Drzewiarz” w Jasienicy odbyła się uroczysta Inauguracja przystąpienia Gminy Jasienica do programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora, podczas której Ambasador Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora Pan Marek Pilch, wręczył Włodarzowi Gminy Jasienica Panu Januszowi Pierzyna certyfikat „Gmina Przyjazna Seniorom”.

Z kolei lokalne firmy, które dołączyły do programu i oferują zniżki posiadaczom Ogólnopolska Karta Seniora, otrzymały certyfikaty „Firmy Przyjaznej Seniorom”. Były to:

  • Salon Fryzjerski Renata Król, Rudzica 361
  • Polszlif Sp. z o.o. – Szkło, Porcelana, Sztućce, Garnki, Rudzica 361
  • Jas-Medical-Sklep Medyczny, Międzyrzecze Górne 829
  • Eforia Katarzyna Daniek, MiędzyrzeczeGórne 778

Przedstawiciele Seniorów z terenu Gmina Jasienica otrzymali też Ogólnopolskie Karty Seniora wręczone przez Wójta Gminy Jasienica – Pana Janusza Pierzynę.

Realizatorem ww. programu jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy, gdzie Seniorzy GminyJasienica mogą wnioskować o bezpłatne wydanie Ogólnopolskich Kart Seniora. Zapraszamy w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7.00 do 15.00, we wtorki do 16.00, a w piątki do 14.00 godziny.

Gratulujemy i mamy nadzieję na owocną współpracę.

Nadal zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, którzy są chętni do przystąpienia do programu i będą honorować Ogólnopolską Kartę Seniora. Wszelkie informacje w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Jasienicy.

Skip to content