• 15 kwietnia 2024 13:51

ZAPRASZAMY NA CIECHOCIŃSKI DZIEŃ SENIORA – 3.06.2023

Ciechociński Dzień Seniora rozpocznie się o godz. 10:00 przy fontannie „Grzybek” występem Orkiestry Dętej OSP z Wagańca. Następnie zgromadzeni seniorzy przemaszerują z orkiestrą do muszli koncertowej w parku Zdrojowym, gdzie o godz. 11:00 nastąpi oficjalne otwarcie święta.

Ciechociński Dzień Seniora to impreza cykliczna, organizowana przez Miejską Radę Seniorów w Ciechocinku, pod patronatem Burmistrza Jarosława Jucewicza. W tym dniu seniorzy, mieszkańcy i kuracjusze mogą wysłuchać dobrej muzyki, posmakować różnych kujawskich potraw, kupić pamiątki rękodzielnicze oraz bezpłatnie skorzystać z różnorodnych badań medycznych.

Podczas tego święta wystąpią artyści w różnym wieku i z różnych środowisk, a ta różnorodność świadczy o bardzo dobrej współpracy międzypokoleniowej i regionalnej Miejskiej Rady Seniorów w Ciechocinku.

3 czerwca w parku Zdrojowym zaśpiewa i zatańczy 12 zespołów artystycznych oraz zaprezentuje się 25 wystawców z różnymi produktami i wyrobami oraz reklamą swych usług uzdrowiskowych. Gwiazdą imprezy będzie finalistka The Voice Senior Grażyna Rutkowska – Kusa.

Święto to finansowane jest ze środków Gminy Miejskiej Ciechocinek i licznych sponsorów.

Patronat medialny nad imprezą objęli: „Głos Seniora”, „Zdrój Ciechociński”, Radio PiK, „Gazeta Pomorska”, portal Nasze Miasto – Aleksandrów Kujawski, TVP3.

Skip to content