• 17 kwietnia 2024 05:33

KONKURS “PATRIOTYCZNY GŁOS SENIORA”

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, który odbywa się w ramach projektu: “Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej”. Termin przesyłania zgłoszeń został przedłużony do 20 kwietnia 2023 r.

  • Pasjonujesz się historią swojego miejsca pochodzenia?
  • Pamiętasz o bohaterach i miejscach niedocenionych?
  • Ocal ich od zapomnienia i opowiedz ich historię!

Jak się zgłosić?

Czekamy na zgłoszenie zawierające ciekawy artykuł i fotografie lub materiał wideo poświęcone miejscu związanemu z walką o niepodległość Polski w Twojej okolicy. Mogą to być ulice, pomniki, tablice pamiątkowe, postaci historyczne związane z danym miejscem, a także budynki i elementy przyrody. Liczymy na Państwa inwencję twórczą i kreatywność!

Opisz swoją historię i dołącz do niej zdjęcie a następnie wyślij z dopiskiem “PATRIOTA” na adres mailowy konkurs@manko.pl. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2023 roku.

Zwycięskie prace w ramach nagrody ukażą się w ogólnopolskim magazynie Patriotyczny Głos Seniora – Śladami Niepodległej. Tekst nie powinien przekraczać 6 tys. znaków (około dwóch stron formatu A4), a zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg lub png.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Nazwa zadania: Śladami Niepodległej – Nieznani Bohaterowie Niebios.

Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego

Stowarzyszenie MANKO

Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę!

Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Skip to content