• 17 kwietnia 2024 04:19

WIELKANOCNE ŚNIADANIE DLA SAMOTNYCH SENIORÓW I MAŁOPOLAN! 6 KWIETNIA 2023

Głos Seniora- Stowarzyszenie MANKO oraz Gospodarstwo Rybackie Dolina Będkowska Bartłomiej Szczoczarz, Osada Rybacka Joanna Szczoczarz serdecznie zapraszają Państwa na “Wielkanocne śniadanie dla Samotnych Seniorów i Małopolan”, które odbędzie się 6 kwietnia w godz. 15:00 – 19:00 w siedzibie Głos Seniora przy Osiedlu Uroczym 12 (Nowa Huta).

Wielkanocne śniadanie dla Samotnych Seniorów i Małopolan to piękna społeczna akcja, której główną dewizą będzie slogan Małopolanie gotują dla Samotnych Seniorów i Małopolan!
Podczas akcji zostanie ugotowanych i wydanych 1000 litrów żurku – czyli 5000 porcji dla samotnych Seniorów i Małopolan.

Organizatorami akcji jest Stowarzyszenie MANKO, Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora oraz Gospodarstwo Rybackie Dolina Będkowska Bartłomiej Szczoczarz, Osada Rybacka Joanna Szczoczarz.

Jak można włączyć się w akcje?

  • Na potrzeby ugotowania żurku, uruchamiamy zbiórkę żywności tj. kiełbasy, ziemniaków, warzyw, jajek, korzenia świeżego chrzanu, czosnku, przypraw (pieprz, sól, ziele angielskie, liść laurowy, czosnek). ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI przeprowadzana będzie od PONIEDZIAŁKU do ŚRODY w godz. 9:00 – 17:00 w Siedzibie Głos Seniora przy Osiedlu Uroczym 12 w Nowej Hucie (Kraków).
  • Możesz włączyć się w akcję jako wolontariusz i przyjść w czwartek pomóc ugotować nam ponad 1000 litrów czyli 5000 porcji żurku! Każde ręce do pomocy się przydadzą.

Bądź z nami w ten wyjątkowy dzień! Włącz się w akcję Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę oraz “Poznaj swojego sąsiada – seniora”.
Weź dla niego wielkanocny żurek, odwiedź i poznaj go w te Święta. To piękny czas, pojednania, pomagania i czynienia dobra – warto go wykorzystać.

UWAGA! Jeżeli chcesz odebrać żurek, koniecznie przynieś swoje opakowanie ‼️

Skip to content