• 29 maja 2024 14:35

ZAPRASZAMY NA WARSZTARTY Z ROBOTYKI I CANVY Z GŁOSEM SENIORA

lut 20, 2023 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

23 lutego o godzinie 14:00, w Centrum Edukacji Międzypokoleniowej Głosu Seniora w naszej siedzibie Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora przy Osiedlu Uroczym 12 w Krakowie rozpoczną się warsztaty z robotyki i Canvy.

Program:

14:00 – 15:30 – warsztaty z robotyki z GO4Robot Kraków

16:30 – 18:30 – warsztaty z Canvy ze Stowarzyszenie KREA

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 12 429 37 28 lub mailowo na adres: promocja@manko.pl. Przy zapisywaniu prosimy o informację, z których warsztatów chcą Państwo skorzystać (można wziąć udział w obu, o czym również należy poinformować).

  • Pierwsze warsztaty rozpoczną się o godzinie 14:00 i zostaną poprowadzone przez GO4Robot Kraków. Na zajęciach uczestnicy poznają świat robotyki i programowania z wykorzystaniem zestawów LEGO Education. Uczestnicy warsztatów tworzą modele LEGO (na bazie autorskich instrukcji), a następnie programują je. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.

Zapraszamy na stronę internetową: https://go4robot.pl/ oraz do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego zajęcia: 👉https://youtu.be/23B_T8-D6fQ

  • Drugie warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:30 pod nazwą “Odkryj w sobie duszę artysty” i będą dotyczyły między innymi projektowania grafik w Canvie. Spotkanie poprowadzi Stowarzyszenie KREA. Podczas warsztatów dowiecie jak tworzyć efektowne grafiki i filmy w darmowych programach, z których po zakończeniu warsztatów będziecie mogli sami korzystać w domu na swoich komputerach i laptopach.

Zapraszamy na stronę internetową: https://kreatywnidlabiznesu.pl/

Serdecznie zachęcamy do zapisów i wzięciu udziału w warsztatach!

Skip to content