• 25 maja 2024 13:20

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA CZWARTKOWE WARSZTATY Z GŁOSEM SENIORA

23 lutego o godzinie 14:00, w Centrum Edukacji Międzypokoleniowej Głosu Seniora w naszej siedzibie Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora przy Osiedlu Uroczym 12 w Krakowie rozpoczną się warsztaty z robotyki i Canvy dla Seniorów.

Program:

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 12 429 37 28 lub mailowo na adres promocja@manko.pl. Przy zapisywaniu prosimy o informację, z których warsztatów chcą Państwo skorzystać (można wziąć udział w obu, o czym również należy poinformować).

Pierwsze warsztaty rozpoczną się o godzinie 14:00 i zostaną poprowadzone przez GO4Robot Kraków. Na zajęciach uczestnicy poznają świat robotyki i programowania z wykorzystaniem zestawów LEGO Education. Uczestnicy warsztatów tworzą modele LEGO (na bazie autorskich instrukcji), a następnie programują je. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.

Zapraszamy na stronę internetową: https://go4robot.pl/ oraz do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego zajęcia: https://youtu.be/23B_T8-D6fQ

Drugie warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:30 pod nazwą “Odkryj w sobie duszę artysty” i będą dotyczyły między innymi projektowania grafik w Canvie. Spotkanie poprowadzi Stowarzyszenie KREA. Podczas warsztatów dowiecie jak tworzyć efektowne grafiki i filmy w darmowych programach, z których po zakończeniu warsztatów będziecie mogli sami korzystać w domu na swoich komputerach i laptopach. Projektowanie graficzne jeszcze nigdy nie było tak proste!

W programie warsztatu: projektowanie plakatu, kolażu i zaproszenia w programie CANVA oraz tworzenie filmów w aplikacji InShot, iMovie i Canva.

Zapraszamy na stronę internetową: https://kreatywnidlabiznesu.pl/

Serdecznie zachęcamy do zapisów i wzięciu udziału w warsztatach!

Skip to content