• 23 lutego 2024 04:33

Inauguracja programu Gmina Przyjazna Seniorom w Wojniczu

Ósmego lutego mieliśmy okazję świętować przyłączenie kolejnego samorządu Wojnicz gmina do programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora.

W Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi GOKIS w obecności Burmistrza Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Dyrektora GOPS Pani Agaty Biernackiej oraz Dyrektora GOK Pana Jarosława Bujaka odbyło się spotkanie inauguracyjne w ramach realizacji programu.

Na spotkaniu był obecny przedstawiciel Stowarzyszenia MANKO – dr Marek Pilch, który przekazał informację o Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora oraz zaprezentował spot „Bezpieczny Senior, stop manipulacji, nie daj się oszukać” – Stop Manipulacji – nie daj się oszukać.

W czasie spotkania nastąpiło także uroczyste wręczenie certyfikatu dla Gminy Wojnicz na ręce Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk. Pan Marek przekazał także nasz Zakwas z Buraków Głosu Seniora.

Wniosek o wydanie Ogólnopolska Karta Seniora można składać w GOPS Wojniczu. Karta uprawnia jej posiadacza do otrzymania ulg i zniżek oferowanych przez firmy i instytucje, które zostały umieszczone przez Stowarzyszenie MANKO w bazie firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora. Obecnie jest ich już 3 000 w całym kraju.

Obecnie prowadzone są rozmowy z firmami i instytucjami na terenie gminy, które przyłączą się do Programu oferując dla Seniorów zniżki na towary lub usługi. Niebawem poinformujemy Państwa jakie firmy z terenu gminy Wojnicz przyłączyły się do Programu.

Gratulujemy Panu Tadeuszowi Pawlinie, którego Firma Handlowo Usługowa „PAW” Tadeusz Pawlina jako pierwsza z już wcześniej przystąpiła do programu oferując 5 % zniżkę na zakup artykułów w swoim sklepie, dla posiadaczy Ogólnopolska Karta Seniora

Zapraszamy na stronę Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu:

http://gops.wojnicz.pl/…/spotkanie-inauguracyjne-w…/

Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć z inauguracji.

Skip to content