• 19 kwietnia 2024 11:51

Zapraszamy na Sylwestrowy Wieczór Filmowy w Kinie Kijów

Zapraszamy na Sylwestrowy wieczór filmowy w kinie Kijów – naszym partnerskim kinie honorującym Ogólnopolska Karta Seniora

Jeśli jeszcze nie macie planów na Sylwestra zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniem organizowanym przez Kino Kijów.

Już jutro 31 grudnia Kino Kijów przygotowało dwa sylwestrowe seanse filmowe i wspólny toast noworoczny w cenie 89 zł!

Bilety dostępne na www.kijow.pl i w kasach kina.

21:30 – Niebezpieczni dżentelmeni – cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie również Lenin we własnej osobie, który akurat zawitał do Poronina.

00:00 – Toast noworoczny

00:30 – Gra fortuny – As wywiadu Orson Fortune (Jason Statham) wraz ze swoją doborową ekipą musi stawić czoła cynicznemu do szpiku kości handlarzowi bronią Gregowi Simmondsowi (Hugh Grant), który zamierza wprowadzić na czarny rynek najnowocześniejszą technologię masowego rażenia. Genialny plan Orsona wymaga namówienia do współpracy największego gwiazdora Hollywood Danny’ego Francesco, który poza ekranem nie pali się do ryzykownych misji. Fortune potrafi być jednak zabójczo przekonujący, a propozycje, które składa należą do gatunku tych nie od odrzucenia. Team rasowych twardzieli wraz z ekranowym herosem wkracza do gry, której stawką jest przetrwanie ludzkości.

Skip to content