• 19 maja 2024 22:25

SPOTKANIE OPŁATKOWE STUDENTEK I STUDENTÓW UTW NA UNIWERSYTECIE ROLNICZYM W KRAKOWIE

gru 29, 2022 #Senior, #seniorzy, #UTW, #Wydarzenia

SPOTKANIE ODBYŁO SIĘ 12 GRUDNIA 2022 ROKU

Tradycyjnie, od wielu lat, w pięknej Sali Klubu Akademickiego ARKA, ponad 200 osób uczestniczyło w spotkaniu opłatkowym. Dołączyli do wspólnego grona Prorektorzy, profesorowie Andrzej Lepiarczyk i Andrzej Bogdał. Światło Gwiazdy Betlejemskiej rozświetlało wnętrza,  by nie tylko w tym okresie przedświątecznych spotkań i serdecznych życzeń napawało każdego mocą i silą w dalszej ziemskiej wędrówce.

Spotkanie prowadził ambasador Kierownik UTW prof. Kazimierz Wiech przy udziale grupy Studentek i Studentów.  Wyjątkowym wydarzeniem tej uroczystości była „Żywa Szopka”, do której stroje uszyły specjalnie na to spotkanie studentki pod kierownictwem Teresy Kani, natomiast muzyczną oprawą zajęła się Marta Stanek – Piątkowska.

W podsumowaniu mijającego roku, Grażyna Augustyn w swoim autorskim wierszu zawarła najważniejsze wydarzenia, o których warto pamiętać.

Uczestnicy spotkania dzielili się chlebem w imię pokoju, bezpieczeństwa oraz wielkiej życzliwości, pamiętając o akcentowaniu jakości życia promowanego przez Głos Seniora.

Skip to content