• 18 lipca 2024 00:13

Nagroda Amicus Hominum 2022

Nagroda Amicus Hominum 2022 dla programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora

Nagroda samorządu Województwa Małopolskiego w kategorii działalność społeczna oraz Grand Prix całego konkursu za działalność na rzecz dobra innych dla Prezesa Łukasz Salwarowski i Głos Seniora ”Za dostrzeganie potrzeb osób starszych i tworzenie dedykowanych Programów, takich jak Głos Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom czy Ogólnopolska Karta Seniora oraz skuteczną aktywizację i edukację Seniorów, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa Stop Manipulacji – nie daj się oszukać

Dziękujemy za docenienie, wsparcie i poparcie Zarządowi i Sejmikowi Województwa Małopolskiego na czele z Przewodniczącą Marta Mordarska, Prof. Jan Tadeusz Duda, Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego i Stanisław Bisztyga.

Gratulujemy wszystkim nominowanym i wyróżnionym na czele z naszymi ambasadorami i przyjaciółmi – Jolanta Domanska, Renata Stelmach – Miodny Szlak.

Gratulujemy wszystkim osobom i organizacjom, których los i dobro seniorów są bliskie sercu! Gratulacje i podziękowania dla naszych ambasadorów w całej Polsce i dla naszych organizacji i gmin partnerskich zrzeszonych w Programie Gmina Przyjazna Seniorom.

Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę!

Pozdrowienia dla Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.