• 22 czerwca 2024 18:01

Marszobieg po Zdrowie w naszej Gminie Partnerskiej należącej do programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora: Gmina Kłaj!

Marszobieg po Zdrowie z Głos Seniora w naszej Gminie Partnerskiej należącej do programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora: Gmina Kłaj!

Wydarzenie odbyło się w sobotę 19 listopada w Kłaju. Stowarzyszenie MANKOGłos Seniora miało przyjemność zorganizować Międzypokoleniowy Marszobieg po Zdrowie oraz Akademię Seniora – wykład poprowadzony przez naszego ambasadora Zdrowego Stylu Życia – Pana Marek Pilch.

Pan Marek zachęcał do różnorakich aktywności dla osób po 60-tce rekomendując ich zbawienny wpływ na zdrową i sprawną przyszłość seniorów. Wręczono również narody dla zwycięzców Wielopokoleniowego Marszu po Zdrowie!

Wydarzenie odbyło się z udziałem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kłaju i Panią Prezes UTW Marią Chyl.

Dystans liczył około 2 km. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wydarzenie dofinansowane zostało przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Stowarzyszenie MANKO, Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom