• 29 lutego 2024 16:01

Konwent Rad Seniorów w w naszym partnerskim samorządzie Gmina Zbuczyn

lis 4, 2022 #Senior, #seniorzy, #Wydarzenia

Konwent Rad Seniorów w naszym partnerskim samorządzie Gmina Zbuczyn należącym do programu Gmina Przyjazna SenioromOgólnopolska Karta Seniora

Dziś w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie – GOK Zbuczyn odbył się Konwent Rad Seniorów pod hasłem „Środowisko senioralne: wzmacniamy, pobudzamy i integrujemy”

W programie wydarzenia znalazł się między innymi wykład Stop Manipulacji – nie daj się oszukać wygłoszony przez Prezesa Stowarzyszenie MANKOGłos SenioraŁukasz Salwarowski. Nastąpiło także uroczyste wręczenie certyfikatu partnera kampanii „Bezpieczny Senior. Stop Manipulacji – nie daj się oszukać” dla Gmina Zbuczyn na ręce Wójta Hubert Pasiak. Prezes wręczył także nasz Zakwas z Buraków Głosu Seniora

Swoją prelekcję wygłosiła również Pani Dorota Todorska – Prezes Arche Podróże. Tytuł jej wystąpienia to „Aktywność lekiem na samotność”.

Z kolei koordynator UTW Zbuczyn – Pan Łukasz Wawryniuk, w swoim przemówieniu, zachęcał seniorów do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy naszemy partnerskiemu samorządowi Gmina Zbuczyn zorganizowania tak ważnego i potrzebnego wydarzenia!

Skip to content